جدیدترین کتاب کانون زیست شناسی تصویری دهم تجربی

جدیدترین کتاب کانون در مقطع دهم تجربی زیست شناسی تصویری دهم تجربی

جدیدترین کتاب کانون زیست شناسی تصویری دهم تجربی

یک خبر خوب

زیست شناسی تصویری دهم تجربی  چاپ شد

دبیران، پشتیبانان و دانش آموزان عزیز مقطع دهم تجربی

این کتاب مجموعه‌اي از نکات و پرسش‌های مرتبط باشکل‌های کتاب درسی زیست­ شناسی دهم تجربی است که سعی شده، نکات مرتبط با شکل‌های کتاب درسی را پوشش دهد تا بتوانید از آن در مدرسه و خانه استفاده نمایید.

ویژگی‌های کتاب

سوال شناسنامه‌دار

جهت پوشش کامل شکل­های کتاب درسی 329 سوال مرتبط با شکل‌های کتاب درسی در کتاب قرار داده شده است. در چیدمان سوالات سعی شده است، سوالات استاندارد‌ را در قالب سوال‌های شناسنامه‌دار مرتبط با اشکال کتاب درسی ارائه کنیم.

درخت دانش و طبقه‌بندي مطالب و سوال‌ها کاملا بر مبنای سیر موجود در کتاب درسی است.

در ارتباط با هر شکل کتاب درسی، خلاصه‌ای از نکته‌هاي مهم آورده شده است تا شما قادر به پاسخ‌گویی سوالات ‌باشید. در این کتاب 1547 نکته‌ی آموزشی و نیز 27 نکته­ ی تکمیلی آورده شده است. همبستگي بين درخت دانش‌، درس‌نامه و طبقه‌بندي سوالات كاملا رعايت شده است.

در این کتاب برای یادگیری بهتر و ساده­تر برای 169 شکل کتاب درسی نکته­ ی آموزش آورده شده است. به طور متوسط در ارتباط با هر شکل بین 4 تا 15 نکته­ ی آموزشی آورده شده است.

جهت آشنایی با تست‌های کنکور و یادگیری بهتر مطالب کتاب درسی، 65 تست از کنکور سراسری داخل و خارج کشور مرتبط با شکل‌های کتاب درسی در کتاب قرار داده شده است.

ضریب تناسب و توازن :

در این کتاب در ارتباط با هر شکل به طور متوسط 2 پرسش آورده شده است.

پرسش‌ها:

پس از هر شکل مجموعه‌ای از سوالات قرار داده‌ایم تا بتوانید ارزیابی خوبی از آموخته‌های خود از نکته‌های آن شکل داشته باشید.

در ارتباط با برخی از شکل‌های کتاب درسی، برحسب نیاز، خلاصه‌ای از نکته‌هاي مهم تکمیلی آورده شده است تا شما قادر به پاسخ‌گویی سوالات ‌باشید. در این کتاب 27 نکته­ ی تکمیلی مرتبط با متن و شکل کتاب درسی آورده شده است.

نکته‌های کتاب براساس 23 زیر موضوع در 7 فصل کتاب درسی در هر فصل آورده شده‌اند.

پاسخ تشریحی به‌طور کامل بر مبنایکتاب درسی نوشته شده است که کمک زیادی به نمره امتحانی شما و آشنایی با تست­های کنکور خواهد کرد.

نکته بسیار مهم:

شکل‌های این کتاب اگرچه مرتبط با شکل‌های کتاب درسی هستند اما هیچ‌کدام عین شکل کتاب درسی نیستند. این ویژگی سبب گسترش و وسعت دید شما در یادگیری مطالب خواهد شد.

محبوبه مولوی مدیر تولید مجموعه کتاب های زیست شناسی تصویریمطالب مرتبط

مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24