اسطوره آرژانتینی رکورد گلزن افسانه ای ژرمن‌ها را شکست

لیونل مسی با به ثمر رساندن گل در رقابت‌های ال کلاسیکو رکورد گلزنی "گرد مولر" گلزن افسانه ای ژرمن‌ها در رقابت‌های باشگاهی را شکست.

اسطوره آرژانتینی رکورد گلزن افسانه ای ژرمن‌ها را شکستبه گزارش   خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان لیونل مسی  ستاره آرژانتینی بارسلونا با به ثمر رساندن گلی دیگر که در دیدار مهیج 3 بر صفر کاتالان ها برابر رئال مادرید حاصل آمد با به ثمر رساندن مجموع 526 گل در رقابت های باشگاهی رکورد "گرد مولر" اسطوره افسانه ای آلمانی ها را در مجموع رقابت های باشگاهی که 525 گل به ثمر رساند شکست.

براساس این گزارش لیونل مسی در دقیقه 64 از روی نقطه پنالتی گل دوم آبی واناری های ایالت کاتالان را در برابر قوهای سفید مادریدی به ثمر رساند.

با این نتیجه بارسلونا 45 امتیازی شد و ضمن تثبیت جایگاهش در صدر جدول رده‌بندی لالیگا فاصله خود را با رئال مادرید که یک بازی کمتر دارد به 14 امتیاز افزایش داد.

با گلی که مسی در دیدار برابر رئال مادرید زد، با 54 گل زده به صدر جدول گلزنان سال 2017 رسید و در صورتی که هری کین نتواند در دو دیدار پیش رو 4 گل بزند، مسی بهترین گلزن سال 2017 خواهد شد.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
آشنایی با نظریۀ اعداد از ریاضیات گسسته دوازدهم ریاضی
دوازدهم رياضي     دبیر : عزیز الله علی اصغری