شب عجیب مسی در نوکمپ

مهاجم بارسلونا در دیدار یک‌شنبه تیمش مقابل دپورتیوو لاکرونیا در لالیگا یکی از عجیب‌ترین شب‌هایش را گذراند.

شب عجیب مسی در نوکمپ

به‌ گزارش ‌ایسنا، بارسلونا یکشنبه شب در هفته‌ شانزدهم لالیگا توانست به راحتی و با چهار گل دپورتیوو لاکرونیا را شکست دهد. لوییس سوارس و پائولینیو در این بازی دبل کردند و بارسلونا با کسب سه امتیاز بازی با ۶ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول یعنی اتلتیکومادرید به صدرنشینی‌اش ادامه‌ داد. با این حال شب عجیبی برای ستاره بارسلونا بود. لیونل مسی در این بازی در گلزنی ناکام بود. ضرباتش به نحو عجیبی وارد دروازه‌ نمی‌شدند.

تیرک دروازه چند بار مانع از گلزنی این بازیکن شد. گل دوم بارسلونا از توپ برگشتی که با ضربه مسی به تیرک برخورد کرده بود به دست آمد. دو ضربه دیگر مهاجم بارسا به تیرک برخورد کرد اما این پایان ناکامی‌های ستاره آرژانتینی نبود. در نیمه دوم داور یک پنالتی‌ به نفع بارسلونا اعلام کرد. مسی پشت توپ ایستاد اما ضربه‌اش را دروازه‌بان دپورتیوولاکرونیا به زیبایی دفع کرد تا ناکامی‌های شماره "۱۰" آبی‌ اناری‌ها تکمیل شود. در ادامه‌ بازی مسی یک فرصت گلزنی خوب داشت که ضربه‌اش با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

به‌ نقل‌ از آس، مهاجم بارسلونا در این شب در ضربه به تیرک هت تریک کرد. او نخستین بازیکنی است که در یک فصل در این زمینه  دو بار هت تریک می‌کند. مسی پیش از این مقابل رئال بتیس سه ضربه‌اش به تیرک برخورد کرد.

مهاجم آرژانتینی در مجموع در این فصل ۱۴ ضربه‌اش با برخورد به تیرک گل نشده است. از طرفی آبی‌ اناری‌ها ۲۶ ضربه‌شان با برخورد به تیرک همراه بوده است که مسی در صدر قرار دارد. سپس لوییس سوارس با چهار، جرارد پیکه با سه، پائولینو با دو، ایوان راکیتیچ، دئولفئو و جوردی آلبا با یک ضربه رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند.

مسی اکنون با ۱۴ گل برترین گلزن لالیگا است. اگر نیمی از ضرباتش که به تیرک برخورد کردند تبدیل به گل می‌شدند اکنون مسی فاصله زیادی نسبت به دیگر گلزنان داشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب