Notch جزئی‌ترین حرکات بدن را ثبت می‌کند

پلتفرم Notch نوعی پلتفرم بیومکانیکی است که اطلاعات زیادی در مورد موشن کپچر(ضبط سه بعدی حرکات)در اختیار کاربران می‌گذارد و هر نوع فعالیت‌های فیزیکی را تجزیه و تحلیل می‌کند

Notch جزئی‌ترین حرکات بدن را ثبت می‌کندNotch یک شبکه حسگر پوشیدنی است که تصایر سه بعدی کاربران را بازسازی و حرکات آن ها را مستقیم روی صفحه نمایش گوشی آنالیز می کند.

Stepan Boltalin و Eszter Ozsvald سازندگان پلتفرم Notch از سال 2013 فعالیت خود را در این پروژه آغاز کرده و اکنون آماده هستند محصول نهایی خود را در رویداد Disrupt Berlin معرفی کنند.

ناچ یک پلتفرم سخت افزاری و نرم افزاری است که به تجزیه و تحلیل حرکات ورزشکاران و مراقبت های بهداشتی می پردازد. مولفه سخت افزاری این پلتفرم شامل یک شبکه حسگر پوشیدنی است که آواتارهای سه بعدی کاربران از حرکاتشان را مستقیم در تلفن های هوشمند آن ها بازسازی می کند. مولفه نرم افزاری این پلتفرم موتور هوش مصنوعی پیش بینی کننده ای است که به پردازش و شناسایی حرکات می پردازد.

این محصول که از طریق SOSVentures و Hax Accelerator تامین مالی می شود، به کاربران این امکان را می دهد که از بدن در حال حرکت خود اسکن بگیرند. این قابلیت برای تجزیه و تحلیل قدرتمند حرکات بدن در بازی گلف، ژیمناستیک و فعالیت های روزمره بسیار مفید است.

ناچ اولین شرکتی است که فناوری موشن کپچر واقعی را در گوشی های هوشمند ارائه می دهد و تنها پلتفرم بر پایه اپلیکشن است که SDK (بسته توسعه نرم افزاری) را برای اندروید و آی او اس عرضه می کند.

جالب است بدانید پلتفرم ناچ برای طیف وسیعی از فعالیت ها مناسب است. از ناچ می توان برای عملکرد حرکات ورزشکاران، مراقبت های بهداشتی و واقعیت های مجازی استفاده کرد.

کیت پلتفرم Notch شش سنسوری به قیمت 387 دلار در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24