جشنواره جمع بندی کانون برای 5 گروه از 25 آذر تا 5 دی

سایت کتاب کانون برای دانش آموزان از 25 آذر تا 5 دی شرایط ویژه و تخفیف‌های ویژه ای در نظر گرفته است ...

جشنواره جمع بندی کانون برای 5 گروه از 25 آذر تا 5 دی

جشنواره جمع بندی کانون از 25 آذر تا 5 دی

دانش آموزان عزیز به دوستان خود اطلاع رسانی کنید ، امتیازات ویژه کانون برای دانش آموزانی که در یکی از گروه های زیر باشند، می توانند از هدایای این جشنواره استفاده کنند :

  • گروه اول:دانش آموزان کانونی که میانگین تراز آنها بالاتر از 6000 است، می توانند در سایت kanoonbook.ir ، تا 2 کتاب خریداری کرده (حداقل 20 هزار تومان) و 30% تخفیف بگیرند. کد تخفیف برای این دانش آموزان پیامک می شود.


  • گروه دوم: تمام دانش آموزان کانونی و غیرکانونی که تاکنون از سایت kanoonbook.ir  خرید کرده اند می توانند از سایتkanoonbook.ir  کتاب های خود را با 30% تخفیف (حداقل 20 هزار تومان)  خریداری کنند. کد تخفیف برای این دانش آموزان پیامک می شود.


  • گروه سوم:دانش آموزان کانونی که بیش از 5 آزمون در کانون شرکت کرده اند و غیبت نداشته اند می توانند از سایت kanoonbook.ir  تا سقف 2 کتاب خرید کرده و 30% تخفیف بگیرند. کد تخفیف برای این دانش آموزان پیامک می شود.


  • گروه چهارم: تمامی دانش آموزان کانونی و غیرکانونی که تاکنون بیش از 300 هزار تومان از سایت خرید کرده اند می توانند تا سقف 500 هزار تومان کتاب را با تخفیف 40% خریداری کنند. کد تخفیف برای این دانش آموزان پیامک می شود.


  •  گروه پنجم:تمامی دانش آموزان کانونی و غیرکانونی که بیشتر از 5 جلد کتاب  از یک عنوان در سایت خرید کنند 30% تخفیف می گیرند. در قسمت پنل کاربری خود در سایت kanoonbook.ir می توانید کد های تخفیف خود را دریافت کنید.


  • هدیه ویژه برای همه دانش آموزان : به ازای خرید دو DVD می توانید یک DVD هدیه بگیرید.


جهت استفاده از این امتیازات به kanoonbook.ir  مراجعه نمایید.