دکمه‌ی بازگشت در برنامه‌ی راهبردی

توصیه می‌کنم فعلاً به فکر اندوختن مطالب و خواندن مباحث جدید باشید. به قول یکی از دوستانم: «ترس از شکست از خود شکست بدتر است.»

دکمه‌ی بازگشت در برنامه‌ی راهبردی

قديم‌تر‌ها گوشي‌هاي نوكيا دكمه‌ي قرمزي داشت كه هر وقت در تنظيمات گوشي يا بخش‌هاي ديگر گير افتاده بودي و نمي‌دانستي چه‌كار كني، دكمه‌ي قرمز را فشار مي‌دادي تا به صفحه‌ي اول برگردي.

اين روزها احساس شما فارغ‌التحصيلان را درك مي‌كنم كه گاهي دوست داريد كنكور هم دکمه‌ی قرمزی داشت تا می‌توانستید همه چيز را از اول شروع كنيد. گاهی با این جملات مواجه می‌شویم: «مي‌خواهم همه‌ي اين فصل را از اول دوباره بخوانم يا فلان كتاب را از اول می‌خوانم». مرور كردن و خواندن چندین‌باره‌ی مطالب خوب است ولي وسواس باعث مي‌شود كارها به‌خوبی پیش نرود.

توصيه مي‌كنم فعلاً به فكر اندوختن مطالب و خواندن مباحث جديد باشيد. به قول يكي از دوستانم: «ترس از شكست از خود شكست بدتر است.»

در برنامه‌ي راهبردي اگرچه دكمه‌ي قرمز نداريم اما دكمه‌ي بازگشت يا به تعبير خودمان پنجره‌هاي باز داريم كه كمكتان مي‌كند تا مباحثي را كه به‌خوبی مطالعه نكرده يا به قدر كافي تست نزده‌ايد دوباره مرور كنيد.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24