‌کلیدهای موفقیت در کنکور 3 و 4

انتخاب‌های بسیار کوچک هم می‌توانند زندگی آینده‌ی ما را تحت‌الشعاع قرار دهند. برنامه و هدف داشته باشید و از مشورت استقبال کنید.

‌کلیدهای موفقیت در کنکور 3 و 4

نکته‌ی 3: موفقیت فست‌فود نیست! موفقیت در سایه‌ی سخت‌کوشی به دست می‌آید و نباید در انتظار کسب نتایج آنی باشیم. دست‌کم در مسیر کنکور، تا به حال سابقه نداشته کسی یک‌شبه به موفقیت دست پیدا کند. قطعاً همه‌ی ما نقاط قوت و نقاط قوت پایدار داریم و حفظ آن‌ها در اولویت اول است؛ اما برای پیشرفت نیاز به ارتقای درس‌های دیگر نیز هست. برای رشد تراز در دیگر درس‌ها باید تلاش چاشنی برنامه شود. هیچ دانش‌آموزی بدون مطالعه‌ی کتاب درسی، نمونه‌سؤالات امتحانی و تست‌های استاندارد به افزایش تراز در درس‌های نوسانی و چالشی حتی فکر نمی‌کند.

نکته‌ی 4: ریشه‌ی دستاوردهای ما، انتخاب‌های ماست. نوع انتخاب ما در زندگی‌مان اثرگذار است. گاهی محیط، نوع شخصیت و اطرافیان، ما را به سمت انتخاب‌هایی هدایت می‌کنند که هرچند به‌ظاهر کوچک هستند اما می‌توانند تأثیر بزرگی در آینده‌ی ما داشته باشند. مثلاً انتخاب منبع، روش یا جزئی‌تر از آن گاهی انتخاب می‌کنیم درس یا مبحثی را نخوانیم و کنار بگذاریم! اگر سؤالات همان مبحث یا درس در کنکور ساده باشد و ما آن‌ها را از دست بدهیم و به واسطه‌ی رتبه‌مان، در رشته یا دانشگاهی با سطح پایین‌تر قبول شویم چه کسی مسئول خواهد بود؟

انتخاب‌های بسیار کوچک هم می‌توانند زندگی آینده‌ی ما را تحت‌الشعاع قرار دهند. برنامه و هدف داشته باشید و از مشورت استقبال کنید؛ اما منطبق بر هدف و رویکرد خودتان، آن‌چه را علمی و منطقی است بپذیرید و اجرا کنید.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24