اهمیت استفاده از کتاب پرتکرار

همه‌ی ما دوست داریم در هر کاری که قرار است انجام دهیم بهترین باشیم. باید بدانیم که با داشتن شناخت و آگاهی از آن، راه برای‌مان هموارتر می‌شود.

اهمیت استفاده از کتاب پرتکرار

همه‌ی ما دوست داریم در هر کاری که قرار است انجام دهیم بهترین باشیم. باید بدانیم که با داشتن شناخت و آگاهی از آن، راه برای‌مان هموارتر می‌شود. درست درس خواندن و موفق بودن در مدرسه و آزمون‌ها همیشه برای دانش‌آموزان اهمیت داشته است و کسانی که روش درستی را برای مطالعه انتخاب کنند با صرف وقت و انرژی کم‌تر، می‌توانند نتیجه‌ی بهتری بگیرند.

اولین گام در مطالعه، خواندن کتاب درسی است و باید تمام نکات و جزئیات مطالعه شود. در برخی درس‌ها توجه به شکل‌ها و جدول‌ها و نمودارها دارای اهمیت است. برای ماندگار شدن مطالب خوانده‌شده در ذهن و موفق شدن در امتحانات مدرسه نیاز به حل تمرین تشریحی است. در کانون هرساله نمونه‌سؤال‌های امتحانی سراسر کشور جمع‌آوری می‌شود و سؤال‌هایی که معلمان کل کشور در طرح آن‌ها به عنوان سؤال امتحانی اتفاق نظر داشته‌اند و زیاد تکرار شده‌اند انتخاب شده و در کتابی به نام کتاب پرتکرار در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. در این کتاب سؤالات امتحانی مدارس سراسر کشور در 2 سال گذشته به صورت دو گروه سؤال هم‌شماره در صفحات روبه‌روی هم ارائه می‌شوند. سؤالات صفحه‌ی اول دارای پاسخ کاملاً تشریحی‌اند که به منظور یادگیری است و در صفحه‌ی مقابل سؤالاتی مشابه ولی با سطح بالاتر وجود دارد و پاسخ آن‌ها به صورت کوتاه و جواب آخر است و نیاز است که دانش‌آموز با توجه به مطالب خوانده‌شده و حل سؤالات صفحه‌ی قبل، آن‌ها را حل کند و درنهایت جواب را مطابقت دهد.

یکی از شیوه‌های مهم در یادگیری، تکرار و مرور مطالب است. کتاب پرتکرار می‌تواند به شما آرامش بدهد؛ زیرا کتابی است که سؤال‌هایش بر اساس میزان تکرار و اهمیت در امتحانات پایانی و مدارس برتر کشور طرح شده است و به میزان زیادی در یادگیری مطالب و مفاهیم درسی کمک می‌کند.

با خواندن پرتکرارترین سؤالات می‌توانید درس را بهتر یاد بگیرید، بر موضوع‌ها و تمرین‌های بیش‌تری تمرکز کنید، با مهم‌ترین و پرتکرارترین سؤالات آشنا شوید، آسوده‌خاطر به سؤالات پاسخ دهید و بدون هیچ دغدغه‌ای در جلسات امتحان کلاسی یا امتحانات میان‌ترم و پایان‌ترم حاضر شوید؛ زیرا شما همان دانش‌آموزی هستید که توانسته است پرتکرارترین سؤال‌ها در سطح کشور را حل کند.

در شب‌های امتحان و وقتی فرصت کافی برای حل تمام سؤال‌ها ندارید از روی تعداد دفعات تکرار هر سؤال که در جلوی آن نوشته شده است سؤال‌هایی را که اهمیت بیش‌تری دارند انتخاب کنید و در فرصت‌های بعدی برای تمرین بیش‌تر تمام سؤال‌ها را حل کنید.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24