واکنش مسی، رونالدو و نیمار به قرعه کشی جام جهانی

سه ستاره آرژانتینی، پرتغالی و برزیلی جهان نسبت به قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه واکنش نشان دادند.

واکنش مسی، رونالدو و نیمار به قرعه کشی جام جهانی

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فیفا، قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه جمعه بعد از ظهر در کاخ کرملین مسکو برگزار می‌شود و 32 تیم حاضر حریفان خود را خواهند شناخت. کریستیانو رونالدو ، رونالدو و لیونل مسی در این باره نظر خود را اعلام کردند.

رونالدو، ستاره تیم ملی پرتغال در این مورد به فیفا گفت: آرام هستم و می‌دانم زمانی که به اردو تیم ملی ملحق شوم آماده خواهم بود. بیش از همه می‌خواهم پرتغال یک جام جهانی خوب را تجربه کند.

مهاجم رئال مادرید در ادامه افزود: هشت گروه یکسان خواهد بود و در هر صورت پرتغال باید همه بازی‌ها را با پیروزی پشت سر بگذارد.

نیمار که در جام جهانی 2014 در شکست هفت بر یک برزیل برابر آلمان به علت آسیب دیدگی حضور نداشت درباره قرعه کشورش اظهار کرد: برزیل پس از صعود قاطعانه به جام جهانی، خیلی خوب خود را برای بازی‌های پیش رو آماده کرده است.

مهاجم پاری سن ژرمن در پایان گفت: برای رویارویی با هر حریفی آماده‌ایم.

آرژانتین مانند تیم ملی پرتغال و برزیل سرگروه تیم خود خواهد بود. با این حال مسی صعود کشورش را به مرحله حذفی وابسته به وضعیت گروه می داند. مهاجم بارسلونا در این باره گفت: حریفانمان را تصور کردیم که آیا می توانیم صعود کنیم یا نه. این موضوع بستگی به گروه و سختی یا آسانی آن دارد.

مسی و رونالدو در سه جام جهانی اخیر حضور داشتند و توانستند به ترتیب پنج و سه گل به ثمر برسانند. این در حالی است که نیمار تنها در جام جهانی 2014 برزیل حضور داشت و چهار گل به ثمر رساند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
مرور فصا 1 تا 4 قسمت دوم از زیست شناسی 1 دهم تجربی
دهم تجربی     دبیر : محمد مهدی روزبهانی