رونمایی از دستگاه آب‌ساز 200 لیتری جهاد دانشگاهی هرمزگان

در مراسم آغاز به کار نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان هرمزگان برای نخستین بار در کشور از دستگاه آب‌ساز 200 لیتری جهاد دانشگاهی هرمزگان رونمایی شد.

رونمایی از دستگاه آب‌ساز 200 لیتری جهاد دانشگاهی هرمزگان

حمید یاسی‌پور طهرانی، قائم‌مقام دبیر اجرایی نمایشگاه پژوهش و فناوری استان هرمزگان در گفت‌وگو با ایسنا،  اظهار کرد: 55 غرفه با 45 عنوان حقوقی از قبیل دانشگاه‌ها، مراکز رشد و پارک علم و فناوری، دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خصوصی صنعتی در این نمایشگاه حضور دارند.

یاسی‌پور طهرانی با بیان اینکه نسبت به سال گذشته با رشد صددرصدی غرفه‌ها روبه‌رو هستیم، خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته بیشتر از 30 غرفه نداشتیم اما امسال از نظر عنوانی 100 درصد و از نظر تعداد با رشد 90 درصدی مواجه هستیم.

قائم‌مقام دبیر اجرایی نمایشگاه پژوهش و فناوری استان هرمزگان با تأکید بر اینکه برای نخستین بار صنایع  35 درصد غرفه‌های نمایشگاه را تشکیل می‌دهند، اضافه کرد: در نمایشگاه از چهار محصول دانش‌بنیان در قالب جشنواره‌های ایده‌های برتر رونمایی شد که یکی از مهم‌ترین این محصولات دستگاه 200 لیتری آب ساز جهاد دانشگاهی بود که برای اولین بار در کشور ساخته‌شده است.

وی تصریح کرد: یکی از قابلیت‌های این دستگاه، مصرف انرژی کمتر و از لحاظ ابعاد کوچک‌تر از نمونه‌های خارجی مشابه است.

یاسی‌پور طهرانی اظهار کرد: راندمان این دستگاه به شکلی است که در رطوبت‌های بسیار پایین هم می‌تواند آب تولید کند.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه پژوهش و فناوری استان هرمزگان که از ۴ آذر ماه آغاز به کار کرده، تا 9 آذر در دو نوبت صبح از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصرها از ۱۵ تا ۱۸ عصر در مجتمع آموزشی و پژوهشی مجتمع بصیرت (گفتگوی تمدن‌ها) برای بازدید عموم دایر است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب