گزارش ندا صافی پور از کمک رسانی‌ها به زلزله زدگان

مسئول نمایندگی پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی از روند هدفمند کمک رسانی همکاران بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) به هموطنان زلزله زده غرب کشور گزارش داد.

گزارش ندا صافی پور از کمک رسانی‌ها به زلزله زدگان

مسئول نمایندگی پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی از روند هدفمند کمک رسانی همکاران بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) به هموطنان زلزله زده غرب کشور گزارش داد.


ندا صافی پور با اشاره به روند کمک رسانی ها از ساعات پس از وقوع زلزله تا به امروز گفت: پس از وقوع زلزله 21 آبان، منطبق با تماس آقای امید جعفری مسئول واحد شهرستان های بنیاد قلم چی از تهران قرار شد در کمک رسانی ها در کنار آقای احمد مظفری مسئول نمایندگی کرمانشاه ایفای نقش کنیم؛ بعد از صحبت با معتمدین، شناسایی مکان های آسیب دیده و... قرارشد با کمک همکارانم در نمایندگی، در منطقه ثلاث باباجانی کمک رسانی کنیم به همین منظور از مرحله اول کمک ها که شامل 100 عدد کیسه خواب می شد، کمک رسانی به هموطنان را به صورت برنامه ای و هدفمند تا به امروز شروع کردیم و ادامه دادیم.

وی با بیان روند کمک رسانی ها در مراحل مختلف تصریح کرد: همواره سعی کردیم در توزیع به سمت موارد واقعا نیازمند برویم مثلا در روستای بانی میران مسیر جوانرود به ثلاث، کمک ها را فقط به دو خانواده اهداء کردیم. به سه گروه تقسیم شدیم آقای فواد دبیقی مدیر نمایندگی جوانرود به همراه برادرش و تیم پزشکی داوطلب سنندج به دو روستا جاجور و دشت ذهاب در مسیر دیگری رفتند.

وی گفت: آقای فاروق عزیزی مدیر نمایندگی ثلاث نیز به روستا رفتند و من و همسرم به همراه آقای میرزایی دانش آموز سابق بنیاد قلم چی که در حال حاضر در ثلاث به شغل معلمی مشغول است به روستای زیارت تمرخان نزدیک ثلاث رفتیم و کیسه های خواب را با مدیریت پدر میرزایی توزیع کردیم؛ تعدادی را نیز در شهر ثلاث با همراهی دانش آموزان بنیاد قلم چی بین چادرهای هموطنان توزیع کردیم.

صافی پور ادامه داد: کمک های بعدی (۹۰کیسه خواب و۷۰کاپشن) را به همراه خیری که خودروی شخصی اش را در اختیار ما قرار داده بود به ثلاث بردیم؛ در آنجا به دو گروه تقسیم شدیم گروه اول به روستای علی آباد و گروه دوم به روستای میدان نمک در مسیر ثلاث به شیخ صله رفتیم و به اهداء کمک ها پرداختیم.

وی گفت: در میدان نمک با امام جمعه روستا دیدار و گفت و گو کردیم و برای توزیع هدفمند کمک ها طبق فهرستی که تهیه کرده بودند راهنمایی گرفتیم؛ پس از آن نیز کمک هایی که شامل مواد خوراکی و وسایل گرمایشی بود را در روستاهای دیگر ثلاث و میدان نمک به هموطنان اهداء کردیم.

به گفته وی این روند تا به امروز برای کمک رسانی به هموطنان زلزله زده غرب کشور به صورت هدفمند ادامه یافت.گزارش ندا صافی پور از کمک رسانی‌ها به زلزله زدگان


گزارش ندا صافی پور از کمک رسانی‌ها به زلزله زدگان


گزارش ندا صافی پور از کمک رسانی‌ها به زلزله زدگانمنبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24