گیر اس 3 پس از به‌روزرسانی 40 روز شارژ نگه می‌دارد

به‌روزرسانی جدید گیر اس 3، امکانی برای این ساعت هوشمند فراهم می‌کند که تا 40 روز شارژ نگه دارد.

گیر اس 3 پس از به‌روزرسانی 40 روز شارژ نگه می‌دارد

به‌روزرسانی جدید گیر اس ۳، امکانی برای این ساعت هوشمند فراهم می‌کند که تا ۴۰ روز شارژ نگه دارد.


میزان شارژدهی باتری، یک نگرانی مشترک میان تمامی دارندگان ساعت‌ هوشمند است. با یک‌بار شارژ، بسیاری از ساعت‌های هوشمند برای یک روز دوام می‌آورند؛ اما این موضوع به شما بستگی دارد که از آن چگونه استفاده کنید. شارژدهی ساعت‌ هوشمند هنگام اتصال به وای‌فای با زمانی‌که سیم‌کارت درون آن قرار می‌دهید، متفاوت است.

با این‌حال، سامسونگ به‌روزرسانی جدیدی برای ساعت‌ گیر اس ۳ (Gear S3) ارائه کرده است که ویژگی‌های جالبی به همراه دارد. به‌روزرسانی جدید ساعت‌ هوشمند گیر اس ۳ با نام Value Pack منتشر شده است که امکان شارژدهی ۴۰ روزه را برای این ساعت فراهم می‌کند.

ساعت گیر اس ۳ با سیستم‌عامل تایزن نسخه‌ی ۳ به‌روزرسانی می‌شود که آخرین ورژن از سیستم‏‌عامل تایزن محسوب می‌شود که گیر اسپرت (Gear Sport) از آن برخوردار است.

اکنون این سؤال پیش می‌آید که به‌روزرسانی Value Pack چگونه شارژدهی ساعت‌ هوشمند سامسونگ را تا ۴۰ روز افزایش می‌دهد؟ در این به‌روزرسانی، قابلیتی با نام Watch Only گنجانده شده و همان‌طور که از نام آن مشخص است، با فعال شدن این قابلیت ساعت‌ گیر اس ۳ به یک ساعت مچی ساده تبدیل می‌شود که تنها وظیفه‌ی آن، نمایش زمان است و ویژگی‌های دیگر گیر اس ۳ غیر فعال خواهد شد؛ حتی برای نمایش ساعت هم لازم است کلید پاور فشرده شود تا ساعت را نشان دهد و دوباره نمایشگر خاموش می‌شود.

با وجود معایب ویژگی Watch Only، اگر تمایل دارید این قابلیت را فعال کنید؛ ابتدا ساعت را به‌روزرسانی کنید و بعد با مراجعه به منوی تنظیمات، از بخش مدیریت باتری قابلیت Watch Only را فعال کنید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب