پیام بوفون به راکیتیچ

دروازه‌بان یوونتوس نسبت به اظهارات هافبک بارسلونا در رابطه با جام جهانی 2018 روسیه واکنش نشان داد.

پیام بوفون به راکیتیچ

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، بارسلونا امشب (چهارشنبه) در هفته‌ پنجم لیگ قهرمانان اروپا در تورین به مصاف یوونتوس می‌رود. بازیکنان تیم کاتالانی در نشست خبری پیش از بازی به تمجید از جان لوییجی بوفون پرداختند. ایوان راکیتیچ جایگاه خود در تیم‌ ‌ملی کرواسی را به دروازه‌بان ایتالیایی پیشنهاد داد تا او در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور داشته باشد. بوفون نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و در توییترش نوشت: ایوان راکیتیچ عزیز، به عنوان یک دروازه‌بان ممکن است بازی کنم اما بازی کردن در خط میانی برای تیم‌ ‌ملی کرواسی ایده خیلی خوبی نیست. بهتر است تو در این پست بازی کنی. جدای از شوخی، صحبت‌هایت برای من یک هدیه بزرگ بود. از تو تشکر می‌کنم و به جوردی آلبا می‌گویم پیراهن من در انتظار توست.

راکیتیچ در نشست خبری به تمجید از بوفون پرداخت و گفت‌: اگر من چیزی را باید به بوفون در رابطه با فوتبال بگویم، این است که جایگاهم را در تیم‌ ‌ملی به او می‌دهم تا او به جای من به جام جهانی برود. باعث تاسف است که بازیکنی هم‌چون بوفون نمی‌تواند در این بازی‌ها حضور داشته باشد. او شایسته حضور در این رقابت‌ها بود. به همین خاطر اگر بتوانم، جایگاهم را در تیم‌ ‌ملی به او می‌دهم. در ضمن بازی مقابل او لذت بخش است. بهترین‌ها را در آینده برای ایتالیا آرزو می‌کنم.

آلبا نیز از بوفون تمجید کرد و گفت‌: او بهترین دروازه‌بان تاریخ است. دوست دارم پیراهنم را با او عوض کنم و در کلکسیون خود داشته باشم. برای من حضور نداشتن بوفون و ایتالیا در جام جهانی پیش‌رو اتفاق تلخی است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
سنت های الهی از دین و زندگی چهارم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دروس عمومی چهارم دبیرستان)
دبیر : محمد رضایی بقا