پیام بوفون به راکیتیچ

دروازه‌بان یوونتوس نسبت به اظهارات هافبک بارسلونا در رابطه با جام جهانی 2018 روسیه واکنش نشان داد.

پیام بوفون به راکیتیچ

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، بارسلونا امشب (چهارشنبه) در هفته‌ پنجم لیگ قهرمانان اروپا در تورین به مصاف یوونتوس می‌رود. بازیکنان تیم کاتالانی در نشست خبری پیش از بازی به تمجید از جان لوییجی بوفون پرداختند. ایوان راکیتیچ جایگاه خود در تیم‌ ‌ملی کرواسی را به دروازه‌بان ایتالیایی پیشنهاد داد تا او در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور داشته باشد. بوفون نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و در توییترش نوشت: ایوان راکیتیچ عزیز، به عنوان یک دروازه‌بان ممکن است بازی کنم اما بازی کردن در خط میانی برای تیم‌ ‌ملی کرواسی ایده خیلی خوبی نیست. بهتر است تو در این پست بازی کنی. جدای از شوخی، صحبت‌هایت برای من یک هدیه بزرگ بود. از تو تشکر می‌کنم و به جوردی آلبا می‌گویم پیراهن من در انتظار توست.

راکیتیچ در نشست خبری به تمجید از بوفون پرداخت و گفت‌: اگر من چیزی را باید به بوفون در رابطه با فوتبال بگویم، این است که جایگاهم را در تیم‌ ‌ملی به او می‌دهم تا او به جای من به جام جهانی برود. باعث تاسف است که بازیکنی هم‌چون بوفون نمی‌تواند در این بازی‌ها حضور داشته باشد. او شایسته حضور در این رقابت‌ها بود. به همین خاطر اگر بتوانم، جایگاهم را در تیم‌ ‌ملی به او می‌دهم. در ضمن بازی مقابل او لذت بخش است. بهترین‌ها را در آینده برای ایتالیا آرزو می‌کنم.

آلبا نیز از بوفون تمجید کرد و گفت‌: او بهترین دروازه‌بان تاریخ است. دوست دارم پیراهنم را با او عوض کنم و در کلکسیون خود داشته باشم. برای من حضور نداشتن بوفون و ایتالیا در جام جهانی پیش‌رو اتفاق تلخی است.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24