غربالگری سرطان ریه در پارکینگ سوپرمارکت

وزارت بهداشت انگلیس در نظر دارد برای شناسایی زودهنگام مبتلایان به سرطان ریه، در پارکینگ سوپرمارکت‌ها در مناطقی از این کشور، مراکز غربالگری ایجاد کند و از این طریق، مراکز

غربالگری سرطان ریه در پارکینگ سوپرمارکت

وزارت بهداشت انگلیس در نظر دارد برای شناسایی زودهنگام مبتلایان به سرطان ریه، در پارکینگ سوپرمارکت ها در مناطقی از این کشور، مراکز غربالگری ایجاد کند و از این طریق، مراکز سیار آزمایش ریه را گسترش دهد.

این برنامه با تامین بودجه استقرار اسکنرهای سی.تی در سه منطقه انگلیس برای غربالگری سرطان ریه در میان افراد سیگاری و افرادی که پیش از این سیگاری بودند، احتمالا جان هزاران نفر را نجات می دهد.
پیش از این، یک برنامه آزمایشی تحت عنوان 'بررسی سلامت ریه' در منچستر به اجرا درآمد که گفته می شود با آزمایش تنفس و انجام اسکن های فوری در حوالی مراکز خرید در مناطق محروم این شهر، تشخیص زودهنگام موارد ابتلا به سرطان ریه را چهار برابر افزایش داد.
این اقدام وزارت بهداشت انگلیس پس از آن صورت می گیرد که براساس یک گزارش، این کشور به دلیل سرمایه گذاری اندک، در زمینه تشخیص و درمان سرطان از اروپا عقب افتاده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب