دفتر برنامه‌ریزی، مهم‌ترین و کارآمدترین ابزار

دفتر برنامه‌ریزی، مهم‌ترین و کارآمدترین ابزار برای یک برنامه‌ریزی حساب‌شده و معیاری برای آگاهی از وضعیت و میزان مطالعه‌ی خود است .

دفتر برنامه‌ریزی، مهم‌ترین و کارآمدترین ابزار

دفتر برنامه‌ریزی، مهم‌ترین و کارآمدترین ابزار برای یک برنامه‌ریزی حساب‌شده و معیاری برای آگاهی از وضعیت و میزان مطالعه‌ی خود است و به بالا بردن انگیزه‌ی دانش‌آموزان در مطالعه‌ی بیش‌تر کمک می‌کند. دانش‌آموزان باوجود دفتر برنامه‌ریزی، به‌مرورزمان، ساعات مطالعه‌ی خود را افزایش می‌دهند و حس رقابت را در خود بالا می‌برند. با پر کردن دفتر برنامه‌ریزی دانش‌آموز به‌صورت هدفمند و با نظم خاصی تعادل در مطالعه خواهد داشت و در ادامه، آگاهانه‌تر عمل می‌کند و این موضوع باعث می‌شود با خود صادق‌تر باشد. با برنامه‌ریزی‌های کوتاه‌مدتی که دانش‌آموز هر هفته برای خود انجام می‌دهد از نقاط قوت و ضعف خودآگاهی می‌یابد.

دفتر برنامه‌ریزی بین درس‌ها تعادل ایجاد می‌کند. هر کس با توجه به توانایی‌ها و آموخته‌های خود می‌تواند امور تحصیلی خود را در دفتر برنامه‌ریزی ثبت کند تا با توجه به ساعات ثبت‌شده و با بررسی و تحلیل تشخیص دهد که برای هر درس به چه میزان مطالعه و به چه میزان تست کار کرده است. تعادل بین درس‌ها باعث می‌شود در پایان تابستان به تصویر واقعی از موفقیت دست یابید.

هنگامی‌که دفتر برنامه‌ریزی را تکمیل می‌کنید به شناخت دقیقی از توانایی‌های خود می‌رسید و این امر عامل مهمی است برای رسیدن به یک طرح و برنامه‌ی واقع‌بینانه. پس هر روز با دقت و به‌صورت مستمر و پیگیر دفتر برنامه‌ریزی را پر کنید و در پایان هر هفته به صفحه‌ی 182 مراجعه کنید تا با ثبت عملکرد هفتگی خود از توانایی‌ها و قابلیت‌های خود شناخت دقیق‌تری به دست آورید. این مهم را در تابستان در برنامه‌ی خود قرار دهید تا مسیر موفقیت را برای خود هموار کنید.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24