مراقبت از افکار

جهان هستی مثل یک چراغ جادو فقط منتظر دستور شماست و شما با فکر خود دستور صادر می‌کنید.

مراقبت از افکار

انتخاب کردن در زندگی از جمله کارهایی است که ما هر لحظه در حال انجام آن هستیم. انتخاب می‌کنیم که چه چیزی بپوشیم، کِی غذا بخوریم، چه چیزی بخوریم، با چه کسی حرف بزنیم، کجا برویم، چه بخوانیم و حتی انتخاب می‌کنیم به چه چیزی فکر کنیم. شاید به نظر انتخاب‌های آسانی باشند اما گاهی انتخاب کردن لباس، غذا یا فکر عواقب خاص خودش را به دنبال دارد.

بزرگ‌ترین انتخاب زندگی فکر کردن است. همه‌ی ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی می‌کنیم؛ با یک قانون: قانون جاذبه. این قانون می‌گوید هر چیزی وارد زندگی‌مان می‌شود بر اثر جذب خودمان است. تمام چیزهایی که در ذهن ما می‌گذرد نتیجه‌ی جذب ماست. قانون جاذبه اهمیتی نمی‌دهد که شما چه چیزی را می‌خواهید و چه چیزی را نمی‌خواهید. حتی وقتی به چیزی فکر می‌کنید یا نگاه می‌کنید که آن را نمی‌خواهید یا با آن مخالفت می‌کنید در حال جذب آن به سمت خود هستید.

مراقبت از افکار کار سختی است اما احساسات کمک می‌کنند بفهمیم که به چه فکر می‌کنیم. هر چه هنگام فکر کردن احساس بهتری داشته باشید این احساس خوب باعث می‌شود جهت‌گیری شما در زندگی بهتر باشد.

به گفته‌ی یکی از بزرگان «شما جهان خود را می‌سازید همان طور که در آن پیش می‌روید.»

جهان هستی مثل یک چراغ جادو فقط منتظر دستور شماست و شما با فکر خود دستور صادر می‌کنید.

کافی است در کنار ساعت مطالعه‌ی زیاد و سخت‌کوشی برای رسیدن به تراز بالا به فکر موفقیت هم باشید.

مثبت‌اندیشی به معنی انکار مشکلات و بدی‌ها نیست، بلکه به معنی توجه نکردن به آن‌هاست.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24