زنده باد امید (برای دانش‌آموزان زلزله‌زده‌ی کرمانشاه)

محکم باش چون آینده برای توست. در دل سختی هاست که الماس وجود تراش می‌خورد و درخشان می‌شود. هرگز فراموش نکن امید نوری است که خاموش نمی‌شود حتی اگر سوسو کند.

زنده باد امید (برای دانش‌آموزان زلزله‌زده‌ی کرمانشاه)

دوست خوبم! مگر اتفاق از این ناگوارتر داریم که در چشم بر هم زدنی خانه ات ویران شود و زلزله، عزیزانت را از تو بگیرد. کوهی از غم بر دلت سنگینی می کند. تحملش سخت است، می دانم. جای خالی عزیزان، دوستان و هم کلاسی هایت هرگز پر نخواهد شد. اگر زلزله خانه ات را ویران کرد اجازه نده امیدت را هم ویران کند. تو جوانی و فرصت زندگی داری. زندگی بالا و پایین دارد، فراز و فرود دارد، دوری و هجران دارد اما زیبایی هم دارد. باید قوی باشی، آن قدر قوی که این غم بزرگ را از خودت دور سازی. اگر امروز خزان زندگی را دیدی، مطمئن باش فردا بهار آن را هم خواهی دید. ما را در غم خودت شریک بدان تا شاید ذره ای از کوه غمت کاسته شود و دلت آرام گیرد.

بهار انتظار تو را می کشد. دست بر زانوهایت بگذار و بلند شو. دوباره شروع کن. اجازه بده امید بر قلبت جاری شود. زندگی را از سر بگیر تا روح عزیزان از دست رفته ات هم آرامش یابد.

محکم باش چون آینده برای توست. در دل سختی هاست که الماس وجود تراش می خورد و درخشان می شود. هرگز فراموش نکن امید نوری است که خاموش نمی شود حتی اگر سوسو کند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب