چطور زنگ مخصوص آیفون X را به مدل‌های قدیمی آیفون اضافه کنیم؟

یکی از تفاوت‌های مهم آیفون X نسبت به آیفون‌های قدیمی‌تر، زنگ موبایل این مدل است. اپل برای این مدل از زنگ جدیدتری با نام زنگ Reflection استفاده کرده است.

چطور زنگ مخصوص آیفون X را به مدل‌های قدیمی آیفون اضافه کنیم؟اگر آیفون دارید و یا اطرافیانتان از این مدل استفاده می‌کنند، حتماً با زنگ Marimba آشنایی دارید. اپل سال‌های متمادی است از این زنگ به عنوان زنگ آیفون استفاده می‌کند.

حال شرکت اپل علاوه بر پشتیبانی از زنگ‌های قدیمی‌تر در آیفون X، زنگ جدیدتری به آن اضافه کرده که تنها مختص به این مدل است و با نام Reflection شناخته می‌شود. بسیاری از علاقه‌مندان تمایل دارند بدون صرف هزینه ۱۰۰۰ دلاری، زنگ Reflection را در آیفون های قدیمی خود دریافت کنند. از این رو، تصمیم گرفتیم راه‌های دریافت و نصب این مدل را در این مطلب به شما آموزش دهیم.

ابتدا باید این زنگ را از اینجا بر روی کامپیوتر شخصی خود دانلود کنید. سپس آیفون خود را با استفاده از USB، به کامپیوتر وصل و برنامه iTunes را راه‌اندازی کنید. پس از آن، آهنگ دانلود شده را در سمت چپ iTunes و زیر گزینه Tones قرار دهید.

بعد از انجام این مراحل، به قسمت تنظیمات موبایل خود رفته، منوی (Sound & Haptics) را انتخاب و وارد (Ringtone) شوید. بعد از این مرحله، تنها کافی است تا زنگ Reflection را به عنوان زنگ آهنگ موبایل خود انتخاب کنید و از این صدای زیبا لذت ببرید.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24