تقابل دو ستاره خاموش در داربی مادرید

کریستیانو رونالدو و آنتوان گریزمان در بدترین شرایط خود در داربی مادرید برابر هم قرار خواهند گرفت.

تقابل دو ستاره خاموش در داربی مادرید

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، رئال مادرید و اتلتیکومادرید شنبه شب نخستین داربی فصل را برای اولین بار در واندا متروپولیتانو برگزار می‌کنند. کریستیانو رونالدو و آنتوان گریزمان، دو ستاره دو تیم مادریدی محسوب می‌شوند اما این دو مهاجم اکنون در شرایط خوبی به سر نمی برند. مهاجم پرتغالی و فرانسوی در گلزنی در این فصل لالیگا ناکام بودند. گریزمان هم در هفت بازی پیاپی (۶۴۴ ‌دقیقه) گلی نزده است که بدترین آمار او از زمان حضورش در اتلتیکومادرید بوده است. از طرفی شماره ۷ رئال مادرید تنها یک گل کمتر از مهاجم فرانسوی به ثمر رسانده است و هرگز با پیراهن مادرید چنین آماری ضعیفی را به ثبت نرسانده بود (بدترین آمار رونالدو پنج گل در ۱‌۱ هفته‌ بود).

آمار گلزنی گریزمان و رونالدو تا هفته داوزدهم لالیگا در فصل کنونی و در فصل های گذشته

رونالدو تنها دو درصد ضرباتش به گل تبدیل شده است. گریزمان این رقم را به ۹.۱ درصد رسانده است. دیگر آمار بد مهاجم فرانسوی ناکامی اش در گلزنی از ۲۷ سپتامبر است. او در آن  شب تک گل تیمش را برابر چلسی در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند (اتلتیکو دو بر یک مغلوب حریف انگلیسی اش شد).

تعداد شوت های گریزمان و گل هایش در این فصل لالیگا
تعداد ضربات رونالدو و گل هایش در این فصل لالیگا

بازی امشب فرصتی است که دو بازیکن شرایط خود را بهتر کنند. رونالدو در داربی‌ها آمار خوبی  بر جای گذاشته است. او توانست در  ۲۹ بازی برابر اتلیتیکو ۲۱ بار گلزنی کند. مهاجم پرتغالی برترین گلزن تاریخ داربی مادرید است. از طرفی گریزمان در ۱۵ ‌بازی مقابل مادرید تنها چهار بار گلزنی کرده است.

علاوه بر آمار ضعیف دو ستاره مادرید و اتلتیکو، حواشی پیرامون این دو مهاجم است که ممکن است روی بازی شان تاثیر بگذارد. عصبانیت رونالدو از راموس در رسانه ها بازتاب زیادی داشت. صحبت های مدافع مادرید درباره ستاره پرتغالی باعث ناراحتی رونالدو شد. شایعه حضور گریزمان در بارسلونا نیز در این روزها قوت گرفت. واکنش مهاجم فرانسوی به این موضوع نیز موجب خشم هواداران روخی بلانکو شد.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24