فروش 80 هزار دستگاه Xbox One X در هفته اول عرضه در بریتانیا

مایکروسافت تنها در عرض یک هفته، 80 هزار دستگاه ایکس باکس وان ایکس را در هفته اول عرضه این کنسول در بریتانیا به فروش رسانده است. این میزان فروش، فاصله زیادی با فروش رقیب م

فروش 80 هزار دستگاه Xbox One X در هفته اول عرضه در بریتانیا

مایکروسافت تنها در عرض یک هفته، 80 هزار دستگاه ایکس باکس وان ایکس را در هفته اول عرضه این کنسول در بریتانیا به فروش رسانده است. این میزان فروش، فاصله زیادی با فروش رقیب مشابه این کنسول یعنی پلی استیشن 4 پرو دارد.

پلی استیشن 4 پرو در هفته اول عرضه خود در بریتانیا، 50 هزار دستگاه به فروش رفت و در عرض یک ماه، به رقم فروش ایکس باکس وان ایکس در یک هفته یعنی 80 هزار دستگاه رسید.

بر اساس گزارش های منتشر شده، بیش از 50 درصد از ایکس باکس وان ایکس های به فروش رفته، مربوط به نسخه پروژه اسکورپیو این کنسول می شدند.

ایکس باکس وان ایکس در هفته گذشته سرانجام به صورت جهانی راهی بازار شد. این کنسول برای قشر خاصی که در خواست بیشتر از گرافیک و توانایی های فنی یک کنسول دارند، طراحی شده است.

به نظر می رسد که تمام بازی های مولتی پلتفرم، با اختلاف زیادی، به صورت بهتری در این کنسول اجرا می شوند. اکثر منتقدان حوزه سخت افزار، کنسول جدید مایکروسافت را ستوده و تنها نقطه ضعف آن را مربوط به نبود محتوای انحصاری کافی برای این دستگاه می دانند.

مایکروسافت نیز چندی پیش به این موضوع که این کمپانی، سرمایه گذاری مناسبی روی بخش بازی های انحصاری انجام نداده است، انحراف کرده و قول انتشار بازی های انحصاری بیشتری را که از قابلیت های ایکس باکس وان ایکس پشتیبانی کنند را در آینده ای نزدیک داده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب