احتمال عرضه گلکسی S9 مینی در سال آتی

موبایل‌های سری گلکسی S در میان قدرتمندترین و محبوب‌ترین اسمارت فون‌های جهان قرار دارند و بر اساس شایعات جدید ممکن است در سال آینده شاهد عرضه نسخه مینی این دستگاه‌ها نیز ب

احتمال عرضه گلکسی S9 مینی در سال آتی

موبایل های سری گلکسی S در میان قدرتمندترین و محبوب ترین اسمارت فون های جهان قرار دارند و بر اساس شایعات جدید ممکن است در سال آینده شاهد عرضه نسخه مینی این دستگاه ها نیز باشیم.

بر اساس این خبر که توسط مرکز مشاوره سرمایه‌گذاری «ValueWalk» و برخی منابع ناشناس منتشر شده گلکسی S9 مینی احتمالا نمایشگری 4 اینچی خواهد داشت. علاوه بر این احتمالا از لبه های گرد نیز برخوردار خواهد بود.

احتمال عرضه گلکسی S9 مینی در سال آتی


گفتنی است در گزارش های دیگر به احتمال تغییر نام این نسخه از گلکسی نیز اشاره شده است.

یکی از دلایل تمایل سامسونگ به عرضه نسخه های مینی ممکن است به موفقیت آیفون SE در سال گذشته برگردد.

لازم به یادآوری است که این اسمارت فون با مشخصاتی نزدیک به آیفون 6S از ظاهری شبیه به آیفون های 5 و 5S که چند سال قبلتر معرفی شده بودند، برخوردار بود، با این حال توانست نظرات کاربران را به خود جلب کند.

از آنجایی که سامسونگ مدل های میان رده مختلف با سایزهای متنوعی را به بازار ارائه کرده، به نظر نمی رسد که عرضه محصولی جدید تنها با نام گلکسی S9 مینی استقبال کاربران را در پی داشته باشد.

بنابرین احتمالا کمپانی کره ای یا از سخت افزار بسیار قدرتمند در این موبایل بهره می برد یا قابلیتی منحصر به فرد مانند نمایشگر بدون حاشیه را در آن پیاده سازی می کند.

با این حال اگر مدل های مینی قبلی را در نظر بگیریم بعید است کمپانی کره ای این دستگاه را به سخت افزارهای مشابه گلکسی S9 مجهز کند.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24