همدلی پشتیبان‌های بنیاد قلم چی در مناطق زلزله زده

مسئولان نمایندگی‌های بنیاد قلم چی در کرمانشاه ضمن کمک رسانی به زلزله زدگان، در تلاش برای همراهی دانش آموزان مناطق آسیب دیده هستند.

همدلی پشتیبان‌های بنیاد قلم چی در مناطق زلزله زده

مسئولان نمایندگی های بنیاد قلم چی در کرمانشاه ضمن کمک رسانی به زلزله زدگان، در تلاش برای همراهی دانش آموزان مناطق آسیب دیده هستند.


ندا صافی پور مسئول نمایندگی پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی درباره نحوه ارائه خدمات به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اظهار داشت: از نخستین ساعات پس از وقوع زلزله، صبحگاه دوشنبه 22 آبان، شناسایی مناطق آسیب دیده خصوصا روستاها در مناطق صعب العبور و کمک رسانی به زلزله زدگان را در کرمانشاه آغاز کردیم.

وی افزود: از صبح روز سه شنبه 23 آبان، با دریافت کمک های نقدی از سوی نمایندگی های سایر استان ها، اقلام ضروری خریداری، بسته بندی و توزیع آن ها در میان زلزله زدگان، آغاز شد.

صافی پور تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده، برخی روستاها را به عنوان اولویت کمک رسانی در نظر گرفتیم؛ همچنین برخی از پشتیبان های ما در پاوه و جوانرود که تعدادی از آنان دانشجوی مقطع دکترا هستند، داوطلبانه در شهرهای آسیب دیده سر پل ذهاب و ثلاث باباجانی به منظور توزیع کمک ها مستقر شده اند.

وی گفت: شهر ازگله و روستای شیخ صله جزو مناطقی است که بیشترین آسیب را داشته است و به دلیل صعب العبور بودن و درصد کمک رسانی اندک، در اولویت برنامه ما قرار گرفت.

صافی پور به وضعیت فضاهای آموزشی این استان پس از وقوع زلزله اشاره کرد و گفت: در شهرهای پاوه، جوانرود و روانسر تخریب جدی نداشته ایم اما پس از زلزله در این استان، مدارس و مراکز آموزشی تا اطلاع ثانوی و بررسی ایمنی فضاهای آموزشی تعطیل هستند.

وی تأکید کرد: حدود 56 نفر از دانش آموزان ثلاث باباجانی که جزو مناطق کم برخوردار است، تحت پوشش بورسیه هستند که با توجه به حادثه اخیر و آسیب های وارد شده، بورسیه این دانش آموزان را به صورت گسترده تر انجام خواهیم داد.

صافی پور با اشاره به اهمیت برگزاری مداوم آزمون های برنامه ای برای دانش آموزان مناطق زلزله زده تصریح کرد: با همکاری همیشگی آموزش و پرورش، اکنون نیز در تلاش هستیم تا بتوانیم آزمون ها را به صورت پیوسته و بدون وقفه برگزار کنیم.

وی درخصوص همدلی و همراهی پشتیبان ها با دانش آموزان پس از وقوع زلزله گفت: از روز چهارشنبه، پشتیبان ها برقراری تماس تلفنی با دانش آموزان را به منظور مشاوره تحصیلی و همچنین همدلی، همدردی و روحیه دادن به آن ها آغاز کرده اند.

وی ضمن قدردانی از همکاران نمایندگی های بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) در استان های کشور گفت: همه این عزیزان با کمک رسانی به موقع، کار بسیار بزرگ و ارزشمندی را انجام داده اند؛ همچنین لازم به ذکر است که دانش آموزان این مناطق بیش از هر زمان دیگر نیاز به پشتیبانی، همدلی و هدایت تحصیلی خواهند داشت.همدلی پشتیبان‌های بنیاد قلم چی در مناطق زلزله زده

سنا میرزایی دانش آموز پیش تجربی تراز بالای ۶۰۰۰در چادراهدائی در حال درس خواندنهمدلی پشتیبان‌های بنیاد قلم چی در مناطق زلزله زده

پرویز رحیمی نژاد پشتیبان نمایندگی پاوه در حال امداد و کمک رسانی به زلزله زدگانهمدلی پشتیبان‌های بنیاد قلم چی در مناطق زلزله زده

از سمت راست: ریحان ناجی مقدم همکار واحد بورسیه تهران به همراه امید میرزایی دانش آموز سابق بنیاد قلم چی و دبیر فعلی در ثلاث باباجانی و فریور نصری پشتیبان بنیاد قلم چی در پاوه


منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
ترکیب توابع از ریاضی دوازدهم تجربی
دوازدهم تجربي     دبیر : علی هاشمی