چگونه اشتباهات خود را کاهش دهیم؟

در آزمون‌های برنامه‌ای در کنار پاسخ‌های درست و نزده، تعدادی پاسخ اشتباه هم وجود دارد، اما چیزی که مهم است این است که چگونه می‌توان تعداد این اشتباهات را به حداقل رساند.

چگونه اشتباهات خود را کاهش دهیم؟

در آزمون‌های برنامه‌ای در کنار پاسخ‌های درست و نزده، تعدادی پاسخ اشتباه هم وجود دارد، اما چیزی که مهم است این است که چگونه می‌توان تعداد این اشتباهات را به حداقل رساند. توجه به موارد زیر به شما کمک می‌کند تا بتوانید اشتباهات خود را کاهش دهید.

  • برای هر آزمون مطالعه‌ای دقیق داشته باشید و متن کتاب درسی را با دقت مطالعه کنید. تمرینات بی‌شماری حل کنید و یادگیری‌های ناقص خود را کامل کنید؛ در غیر این صورت در انتخاب پاسخ درست دچار شک و تردید خواهید شد.

  • بعد از هر آزمون اشتباهات خود را در کتاب خودآموزی یادداشت کنید. با این کار به‌راحتی می‌توانید اشتباهات خود را برای آزمون‌های بعدی بشناسید و تعدادشان را کم کنید. این دفتر مانند معلم و راهنمایی خواهد بود تا به کمک آن بتوانید اشتباهات خود را کم‌کم کاهش دهید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب