آشنایی با دفترچه‌ی آزمون

هنگام حل سؤالات حتماً از تکنیک‌های تست‌زنی مانند ضربدر و منها، زمان‌های نقصانی و استراتژی بازگشت برای تنظیم وقت استفاده کنید.

آشنایی با دفترچه‌ی آزمون

آزمون‌های کانون برای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی شامل سؤالات تشریحی درس ریاضی و علوم است که برای هر کدام 5 سؤال در نظر گرفته شده است و فرصت برای پاسخ‌گویی به آن‌ها 15 دقیقه است.

دفترچه‌ی آزمون در همه‌ی مقاطع شامل سؤال‌های تستی عادی است که پاسخ‌گویی به آن برای همه‌ی دانش‌آموزان اجباری است و سؤالات همه‌ی درس‌ها به یک دقیقه وقت برای پاسخ‌گویی نیاز دارد به جز درس ریاضی که هر سؤال در 1.5 دقیقه پاسخ داده می‌شود. در مقطع متوسطه برای دانش‌آموزانی که به هر دلیل از برنامه‌ی راهبردی آزمون‌ها عقب مانده‌اند برای برخی درس‌ها سؤالات موازی وجود دارد که می‌توانند به جای سؤالات عادی، به سؤالات موازی پاسخ دهند. درنهایت سؤالات ویژه‌ی تیزهوشان قرار دارد که نسبت به سؤالات عادی سطح بالاتری دارند و دانش‌آموزان برای جواب دادن به آن‌ها نیاز به تسلط بیش‌تری دارند. برای دانش‌آموزانی که میانگین تراز آن‌ها در آزمون‌های قبل بالای 6250 بوده است پاسخ‌گویی به سؤالات تیزهوشان اجباری است.

هنگام حل سؤالات حتماً از تکنیک‌های تست‌زنی مانند ضربدر و منها، زمان‌های نقصانی و استراتژی بازگشت برای تنظیم وقت استفاده کنید و به هیچ عنوان وقت سؤالات عادی را برای تیزهوشان و برعکس نگذارید؛ چون در این صورت عادت می‌کنید که به سؤالات در وقت بیش‌تر جواب دهید که این موضوع به ضررتان است.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24