معجزه‌ی تلاش و زحمت

با تلاش و زحمت به‌آسانی می‌توان نقاط ضعف را پوشش داد و یادگیر‌ی ناقص را به کامل تبدیل کرد. خود را بشناس، به تلاشت ادامه بده، در طول مسیر ناامید نشو.

معجزه‌ی تلاش و زحمت

دانش‌آموز برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت درسی در وهله‌ی اول باید مهارت فراشناخت را در خود تقویت کند و بتواند به شناخت کافی از توانایی‌های درسی، شرایط محیطی و جسمی، ساعت مطالعه، میزان تشریحی و تستی خواندن درس‌ها، یادگیری‌های ناقص درسی و از همه مهم‌تر میزان تلاش و زحمت خود در راه رسیدن به موفقیت دست یابد.

دانش‌آموز می‌تواند برای رسیدن به مهارت فراشناخت با گفت‌وگو با پدر و مادر، معلم، دوستان و مشاوره‌ی حضوری با پشتیبان سریع‌تر به شناخت از خود برسد. دانش‌آموز باید بداند خودش رقیب خودش است. سپس متوجه نقاط ضعف و قوت آموزشی خود می‌شود و ذهنی شفاف و واضح در برخورد با مسائل درسی پیدا می‌کند  و درمی‌یابد که فقط تلاش و زحمت و پشتکار اوست که در ادامه‌ی مسیر موجب موفقیت و پیشرفت می‌شود.

تلاش و پشتکار باعث افزایش ساعت مفید مطالعه، عادت به صحیح درس خواندن و رقابت سالم و مؤثر با همتایان خواهد شد.

دانش‌آموز عزیز! با تلاش و زحمت به‌آسانی می‌توان نقاط ضعف را پوشش داد و یادگیر‌ی ناقص را به کامل تبدیل کرد. خود را بشناس، به تلاشت ادامه بده، در طول مسیر ناامید نشو. حتماً موفق خواهی شد.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور 98

با رتبه ام در کنکور 98 احتمال دارد در چه رشته و دانشگاهی قبول شوم؟
پاسخ به سوال های شما درباره سهمیه ها ،پردیس ،شبانه ، غیر انتفاعی و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید