قدر این روزها را بدان

کارهایت را اولویت‌بندی کن و با تمرکز کامل درس‌ها را مطالعه کن. هر کدام از درس‌ها برای خود جایگاه ویژه‌ای دارند و مهم هستند.

قدر این روزها را بدان

دوست خوب سال ششمی! امسال سال مهمی برای توست. روزهایی که سپری می‌کنی روزهای مهمی هستند. هر روز که می‌آید و می‌رود بهترین فرصت برای تغییر و شروعی نو است. فرصت‌های زیادی در اختیار داری تا بتوانی به هدفی که داری برسی و برنده‌ی آزمون بزرگ تیزهوشان و نمونه‌دولتی باشی. پس از همین امروز شروع کن و قدم در راه موفقیت بگذار و قدر این روز‌ها را بدان.

کارهایت را اولویت‌بندی کن و با تمرکز کامل درس‌ها را مطالعه کن. هر کدام از درس‌ها برای خود جایگاه ویژه‌ای دارند و مهم هستند. از حل تمرین و مطالعه‌ی قسمت‌های مهم و نکته‌دار درس‌ها غافل نشو.

حل تمرینات تشریحی را تا جایی ادامه بده تا احساس کنی می‌توانی به سؤالات چهارگزینه‌‌ای پاسخ دهی؛ سپس برای افزایش توانایی خود به حل سؤالات چهارگزینه‌ای بپرداز و اشکالات خود را برطرف کن.

با شرکت در آزمون‌های برنامه‌ای آموخته‌های خود را محک بزن و یادگیری‌های ناقص خود را کامل کن.

این را بدان برای موفق شدن در هدفی که در پیش داری باید آهسته و پیوسته پیش بروی و با انگیزه و انرژی زیاد درس بخوانی. این گونه بی‌شک موفق خواهی شد.پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب