کشف یک شی مرموز غول پیکر روی مریخ

نظریه پردازان با توجه به ابعاد این شی مرموز، آن را یک سفینه فضایی غول پیکر می‌دانند.

کشف یک شی مرموز غول پیکر روی مریخ

نظریه پردازان با توجه به ابعاد این شی مرموز، آن را یک سفینه فضایی غول پیکر می دانند.

نظریه پردازان توطئه با استناد به عکس پیدا شده از آرشیو ناسا ادعا کرده اند یک سفینه فضایی غول پیکر را روی مریخ پیدا کرده اند. آنها می گویند این شی ناشناس مرموز غول پیکر می تواند سفینه فضایی فرازمینی ها باشد که روی مریخ سقوط کرده است.

این نظریه پردازان طول این شی ناشناس غول پیکر را 1-3 مایل برآورد کرده اند. عکس شی مرموز در ویدئویی پیدا شده که پیشتر توسط مدار گرد نقشه بردار مریخ از سطح این سیاره تهیه شده بود. این در حالی بود که ارتباط مدار گرد نقشه بردار مریخ در سال 2006 با آژانس فضایی قطع شد.

منتشر کننده ویدئوی مربوط به این شی عجیب بعد از انتشار آن در یوتیوب درباره آن نوشت : " من روی این عکس تحقیقات زیادی انجام دادم. عکس را مورد پردازش قرار دادم. رنگی کرده و مورد بازسازی قرار دادم. به نظر من شی مرموز ناشناس نوعی سفینه فضایی است که قدمت آن به دهها هزاران سال پیش می رسد."

گفتنی است؛ پیشتر نیز یکی از محققانی که در زمینه فرازمینی ها فعالیت دارد با انتشار عکسی مدعی شده بود یک ساختمان بزرگ را روی سیاره مریخ پیدا کرده است.

کشف یک شی مرموز غول پیکر روی مریخ

کشف یک شی مرموز غول پیکر روی مریخ


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
سنت های الهی از دین و زندگی چهارم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دروس عمومی چهارم دبیرستان)
دبیر : محمد رضایی بقا