خواب پاییزی مهاجمان رئال مادرید

مهاجم رئال مادرید در این فصل لالیگا مورد انتظار عمل نکردند و آمار گلزنی‌شان به شدت ضعیف بوده است.

خواب پاییزی مهاجمان رئال مادرید

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از مارکا، لالیگا مادرید متعلق به هافبک‌ها است. در حال حاضر در تیم مادریدی بازیکنان میانی موثرتر هستند. هافبک‌های سفید پوشان تا به امروز بیش از مهاجمان این تیم گلزنی می‌کنند.

در بازی دیشب (یک‌شنبه) برابر ایبار باز هم کریستیانو رونالدو نتوانست گلزنی کند و نامش را در فهرست گلزنان دیدار یک‌شنبه شب به ثبت برساند. سفیدپوشان ابتدا با یک گل به خودی پیش افتادند، سپس مارکو آسنسیو گلزنی کرد و آخرین گل توسط مارسلو زده شد. این اتفاق به یک موضوع عادی تبدیل شده است.

پس از گذشت ۹ هفته‌ از لالیگا، هافبک‌های مادرید بیش از مهاجمان گلزنی کردند. بازیکنان میانی این تیم ۹ بار دروازه‌ حریفان را باز کردند. این‌ در حالی است که مهاجمان تنها شش گل به ثمر رساندند. سه گل دیگر سفیدپوشان از گل به خودی و گلزنی یک مدافع به دست آمده است.

پیروزی مادرید مقابل ختافه با گلزنی کریستیانو رونالدو و کریم بنزما به دست آمد که می‌توان گفت‌ تنها بازی بود که با گلزنی مهاجم‌ها کسب شد.

سفیدپوشان مقابل مادرید با گل‌های تونی کروس، کاسمیرو و گرت بیل پیروز شدند. همه گل‌های این تیم برابر والنسیا، آلاوس و ‌اسپانیول هم توسط آسنسیو، سبایوس و ایسکو به ثمر رسید.

دیشب (یک‌شنبه) آسنسیوی هافبک، توانست در پیروزی تیمش در لالیگا تاثیرگذار باشد. او پس از گل به خودی پائولو اولیورا توانست اختلاف را به دو گل برساند و کار را برای تیمش راحت کند.

عملکرد خوب بازیکنان میانی مادرید باعث شده ضعف مهاجم‌ها دیده نشود و مادرید از این قضیه ضربه نخورد. دو گل بیل و یک گل رونالدو، بنزما، لوکاس واسکس و بورخا مایورال نشان دهنده این آمار ضعیف است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب