اتلتیکو مادرید به دنبال ثبت یک رکورد خاص

اتلتیکومادرید می‌تواند یک رکورد خاص در شکست ناپذیری به ثبت برساند.

اتلتیکو مادرید به دنبال ثبت یک رکورد خاص

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، اتلتیکومادرید یک‌شنبه در هفته‌ نهم لالیگا به سختی توانست سلتاویگو را شکست دهد. این تیم بازی خوبی را به نمایش نگذاشت اما توانست با تک گل کوین گامیرو سه امتیاز بازی را کسب کند. این پیروزی دوباره خارج از خانه به دست آمد.

تیم دیگو پابلو سیمئونه در مسیر ثبت یک رکورد خاص است. آنها نزدیک به یک سال است که در بازی‌های خارج از خانه در لالیگا شکست نخورده‌اند. آخرین باری که اتلتیکو در خارج از خانه مغلوب شد به ۱۲ دسامبر سال ۲۰۱۶ بر می‌گردد. قرمز و سفیدپوشان با سه گل از ویارئال شکست خوردند.

پس از این بازی اتلتیکو ۱۷ بازی خارج از خانه انجام داد که آمار ۹ پیروزی و هشت تساوی را به ثبت رساند. تا پایان امسال (۲۰۱۷) روخی بلانکو باید در خانه تیم‌های دپورتیوو لاکرونیا، لوانته، رئال بتیس و ‌اسپانیول به میدان برود. دیدار برابر بتیس دهم دسامبر برگزار می‌شود و تقریبا یک سال از آخرین شکست این تیم برابر ویارئال می‌گذرد.

پس از این شکست، قرمز و سفیدپوشان ایبار را با دو گل شکست دادند. برابر اتلتیک بیلبائو (۲ بر ۲) و آلاوس (صفر بر صفر) مساوی کردند. توانستند ‌اسپورتینگ خیخون را ۴ بر یک شکست دهند اما برابر دپورتیوو لاکرونیا به تساوی یک بر یک دست یافتند. در ادامه‌ گرانادا (یک بر صفر) و مالاگا (۲ بر صفر) را شکست دادند و در سانتیاگوبرنابئو با رئال مادرید مساوی کردند. ‌اسپانیول (یک بر صفر) و لاس پالماس (۵ بر صفر) مغلوب اتلتیکو شدند. همه این بازی‌ها در فصل گذشته انجام شد.

در این فصل شاگردان سیمئونه برابر خیرونا ۲ بر ۲ مساوی کردند، لاس پالماس را ۵ بر یک شکست دادند، مقابل والنسیا به تساوی بدون گل دست یافتند و اتلتیک بیلبائو ‌را ۲ بر یک شکست دادند. همچنین با لگانس بدون گل مساوی کردند و در آخرین بازی برابر سلتاویگو با یک گل پیروز شدند.

اتلتیکو در این فصل علاوه بر لالیگا در لیگ قهرمانان اروپا نیز بدون شکست بوده است. این تیم برابر قره باغ و رم به تساوی بدون گل دست یافت. این آمار نشان می‌دهد که تیم مادریدی در هشت بازی خارج از خانه در این فصل بدون شکست بوده است.


منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24