عینک هوشمند عملکرد شناگر را رصد می‌کند

به تازگی شرکت Fiscally در آمریکا عینکی به نام Zwim ساخته که به شناگر اجازه می‌دهد زیر آب راحت ببیند و اطلاعات عملکرد خود را هنگام تمرین به طور واقعی دریافت کند

عینک هوشمند عملکرد شناگر را رصد می‌کند

 به تازگی شرکت Fiscally در آمریکا عینکی به نام Zwim ساخته که به شناگر اجازه می دهد زیر آب راحت ببیند و اطلاعات عملکرد خود را هنگام تمرین به طور واقعی دریافت کند. در حقیقت این گجت مانند نمایشگر یک هدست عمل می کند.

به اعتقاد مدیر ارشد این شرکت، ساعت های ضد آب نمی توانند عملکرد شناگر را به طور کامل ردیابی کنند. زیرا کاربر مجبور است در میانه شنا توقف کند و اطلاعات موجود در ساعت را بررسی کند. به این ترتیب عملکرد او مختلف می شود.

عینک مذکور برای ردیابی مدت زمان شنا، فواصل، ضربان قلب و حتی میزان کالری مصرفی کاربر طراحی شده است. این اطلاعات در نمایشگر رنگی و با وضوح بالای گجت به نمایش درمی آیند. این نمایشگر حتی در محیط های پرنور کیفیت مناسبی دارد.

همچنین گجت به وسیله بلوتوث به موبایل متصل می شود و کاربر از طریق یک اپلیکیشن می تواند اطلاعات دلخواه از نمایشگر را در موبایل ذخیره کند. جالب آنکه اگر عینک خراب شود به راحتی می توان آن را از نمایشگر جدا و تعویض کرد.

عینک هوشمند عملکرد شناگر را رصد می‌کند

عینک هوشمند عملکرد شناگر را رصد می‌کند


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب