عینک هوشمند عملکرد شناگر را رصد می‌کند

به تازگی شرکت Fiscally در آمریکا عینکی به نام Zwim ساخته که به شناگر اجازه می‌دهد زیر آب راحت ببیند و اطلاعات عملکرد خود را هنگام تمرین به طور واقعی دریافت کند

عینک هوشمند عملکرد شناگر را رصد می‌کند

 به تازگی شرکت Fiscally در آمریکا عینکی به نام Zwim ساخته که به شناگر اجازه می دهد زیر آب راحت ببیند و اطلاعات عملکرد خود را هنگام تمرین به طور واقعی دریافت کند. در حقیقت این گجت مانند نمایشگر یک هدست عمل می کند.

به اعتقاد مدیر ارشد این شرکت، ساعت های ضد آب نمی توانند عملکرد شناگر را به طور کامل ردیابی کنند. زیرا کاربر مجبور است در میانه شنا توقف کند و اطلاعات موجود در ساعت را بررسی کند. به این ترتیب عملکرد او مختلف می شود.

عینک مذکور برای ردیابی مدت زمان شنا، فواصل، ضربان قلب و حتی میزان کالری مصرفی کاربر طراحی شده است. این اطلاعات در نمایشگر رنگی و با وضوح بالای گجت به نمایش درمی آیند. این نمایشگر حتی در محیط های پرنور کیفیت مناسبی دارد.

همچنین گجت به وسیله بلوتوث به موبایل متصل می شود و کاربر از طریق یک اپلیکیشن می تواند اطلاعات دلخواه از نمایشگر را در موبایل ذخیره کند. جالب آنکه اگر عینک خراب شود به راحتی می توان آن را از نمایشگر جدا و تعویض کرد.

عینک هوشمند عملکرد شناگر را رصد می‌کند

عینک هوشمند عملکرد شناگر را رصد می‌کند


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب