آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد پزشکی

تمامی داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی تا ساعت 24 امروز 28 مهر فرصت دارند در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون انتخاب رشته کنند.

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد پزشکی

تمامی داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی تا ساعت ۲۴ امروز ۲۸ مهر فرصت دارند در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون انتخاب رشته کنند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، براساس اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی، تمامی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعم از قبولی یا مردودی که در مرحله نخست مجاز به انتخاب رشته‌محل بوده‌اند مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت هستند.

افرادی که در مرحله نخست قبول شدند و مجددا در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند و در هر یک از دوره‌های عادی یا شهریه‌پرداز پذیرفته شوند، پذیرش مرحله نخست آنها لغو شده و قابل بازگشت نیست.

همچنین مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت برای آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) گروه پزشکی شنبه ۲۹ مهر پایان می‌یابد.

براساس اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی تمامی داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ۹۷- ۹۶ که در مرحله نخست (آزمون کتبی) مجاز به انتخاب رشته‌محل شده‌اند (اعم از قبولی یا مردودی در مرحله اعلام نتایج نهایی) در صورت تمایل می‌توانند نسبت به انتخاب رشته محل‌های جدید اعلام شده و رشته محل‌هایی که براساس اعلام دانشگاه‌ها خالی مانده است اقدام کنند.

داوطلبان تا ۲۹ مهرماه فرصت دارند با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود در سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی انتخاب رشته خود را انجام دهند.

ظرفیت رشته‌محل‌های مرحله تکمیل ظرفیت بر اساس جدول دانشگاه‌ها در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده است.

زمان شروع به تحصیل پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت توسط دانشگاه پذیرنده اعلام می‌شود.

افرادی که در مرحله قبلی به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام شده‌اند در صورتی که در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب رشته‌محل انجام دهند و در این مرحله پذیرفته شوند قبولی قبلی آن‌ها لغو و کان لم یکن تلقی خواهد شد.

براساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی برای تسریع در اعلام نتایج نهایی، زمان انتخاب رشته‌محل در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی تمدید نمی‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
تدریس ویژه مناطق زلزله زده - سینتیک شیمیایی
چهارم ریاضی     دبیر : علیرضا علمداری