آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد پزشکی

تمامی داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی تا ساعت 24 امروز 28 مهر فرصت دارند در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون انتخاب رشته کنند.

آخرین فرصت تکمیل ظرفیت ارشد پزشکی

تمامی داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی تا ساعت ۲۴ امروز ۲۸ مهر فرصت دارند در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون انتخاب رشته کنند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، براساس اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی، تمامی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعم از قبولی یا مردودی که در مرحله نخست مجاز به انتخاب رشته‌محل بوده‌اند مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت هستند.

افرادی که در مرحله نخست قبول شدند و مجددا در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند و در هر یک از دوره‌های عادی یا شهریه‌پرداز پذیرفته شوند، پذیرش مرحله نخست آنها لغو شده و قابل بازگشت نیست.

همچنین مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت برای آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) گروه پزشکی شنبه ۲۹ مهر پایان می‌یابد.

براساس اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی تمامی داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ۹۷- ۹۶ که در مرحله نخست (آزمون کتبی) مجاز به انتخاب رشته‌محل شده‌اند (اعم از قبولی یا مردودی در مرحله اعلام نتایج نهایی) در صورت تمایل می‌توانند نسبت به انتخاب رشته محل‌های جدید اعلام شده و رشته محل‌هایی که براساس اعلام دانشگاه‌ها خالی مانده است اقدام کنند.

داوطلبان تا ۲۹ مهرماه فرصت دارند با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود در سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی انتخاب رشته خود را انجام دهند.

ظرفیت رشته‌محل‌های مرحله تکمیل ظرفیت بر اساس جدول دانشگاه‌ها در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده است.

زمان شروع به تحصیل پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت توسط دانشگاه پذیرنده اعلام می‌شود.

افرادی که در مرحله قبلی به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام شده‌اند در صورتی که در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب رشته‌محل انجام دهند و در این مرحله پذیرفته شوند قبولی قبلی آن‌ها لغو و کان لم یکن تلقی خواهد شد.

براساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی برای تسریع در اعلام نتایج نهایی، زمان انتخاب رشته‌محل در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی تمدید نمی‌شود.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
جمع بندی ریاضی دهم قسمت دوم
دهم تجربي     دبیر : امید شیری نژاد