بورسیه دانش آموزان 607 موسسه نیکوکاری و خیریه

یکی از خدمات بنیاد قلم چی در ارتباط با بورسیه دانش آموزان، تحت پوشش قرار دادن دانش آموزان واجد شرایط معرفی شده از سوی موسسه‌های نیکوکاری و خیریه سراسر کشور است.

بورسیه دانش آموزان 607 موسسه نیکوکاری و خیریه

یکی از خدمات بنیاد قلم چی در ارتباط با بورسیه دانش آموزان، تحت پوشش قرار دادن دانش آموزان واجد شرایط معرفی شده از سوی موسسه های نیکوکاری و خیریه سراسر کشور است.


به گزارش روابط عمومی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام)، با فعالیت های بنیاد قلم چی در سال های پس از وقف در مسیر توسعه عدالت آموزشی و گسترش دانش و آموزش، همه ساله دانش آموزان واجد شرایط از جمله دانش آموزان مراکز خیریه در سراسر کشور تحت پوشش بورسیه بنیاد قرار می گیرند.

به طور کلی بنیاد قلم چی با 607 خیریه در سراسر کشور به منظور بورسیه دانش آموزان در ارتباط مستمر است که از این تعداد 88 خیریه فعال در تهران با بنیاد همکاری دارند؛ از جمله این مراکز خیریه می توان به مؤسسه خیریه محک اشاره کرد.

سال گذشته 1800 دانش آموز از خیریه های سراسر کشور تحت پوشش بورسیه بودند که از این تعداد حدود 250 نفر از شهر تهران بودند؛ برای سال تحصیلی جدید هدفگذاری برای بورسیه 350 دانش آموز از خیریه های شهر تهران و 2000 دانش آموز از کل کشور است.

بر اساس این گزارش، مسئولان بنیاد به صورت مستمر با مشاوران و مدیران این مراکز در ارتباط هستند تا با بررسی ها و گزارش های ارائه شده از سوی آن ها، راه کارهای مؤثری را به منظور پیشرفت تحصیلی و موفقیت این دانش آموزان ارائه دهند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب