مشاوره درک عمومی ریاضی و فیزیک

شرحی بر منطق برنامه‌ی راهبردی درک عمومی ریاضی و فیزیک

مشاوره درک عمومی ریاضی و فیزیک

دوستان عزیز کنکوری سلام. برنامه‌ی راهبردی که از درک عمومی ریاضی و فیزیک پیش روی شما عزیزان قرار دارد شامل چند مبحث کلی و پایه به نام‌های محاسبات عددی، هندسه‌ی مسطحه، هندسه‌ی فضایی، هوش و الگوسازی ریاضی و مباحث مربوط به فیزیک است.

برای ایجاد یک نظم و برنامه‌ریزی در جهت مطالعه‌ی شما عزیزان این مباحث را نیز به قسمت‌های ریزتری تقسیم کرده و در هر آزمون قدم به قدم به همراه هم پیش می‌رویم.

دیگر ویژگی مهم و اساسی در برنامه‌ی پیش روی شما بخش‌های مربوط به «دوره» است به این صورت که بعد از اتمام یک مبحث، آن مبحث به‌طور کلی کنار نمی‌رود و در آزمون‌های بعدی نیز سوالاتی درجهت تثبیت مطالب قبلی وجود دارند که البته جزییات دقیق را در برنامه مشاهده می‌کنید.

توجه داشته باشید که در برنامه‌ی درس ریاضی نسبت به قبل تغییراتی صورت گرفته است؛ برای مثال مباحثی مانند مثلثات، دستگاه مختصات و... در برنامه دیده نمی‌شوند اما نه به این معنا که به کلی هیچ سوالی در این مباحث وجود نداشته باشد بلکه ممکن است در حل یک سوال بخشی از راه حل باشند. برای مثال مبحث مثلثات در برنامه‌ی جدید نیست اما در پاسخ به سوالی در مبحث هندسه در قسمتی از جواب نیاز به استفاده از رابطه‌ی سینوسی است ودلیل این تغییر شبیه‌سازی هرچه بیشتر به سوالات کنکورهای سال‌های اخیر می‌باشد برای توضیح بیشتر باید اشاره کنم که سالهاست هیچ سوالی در کنکور به صورت صِرف روابط مثلثاتی را مورد پرسش قرار نداده‌است .

نکته‌ی دیگری که لازم می‌دانم در اینجا به آن اشاره کنم وجود بعضی مباحث مشترک بین درس ریاضی و ترسیم فنی می‌باشد که این مورد مربوط به مباحث مربوط به هندسه می‌باشد بنابراین با تقویت دانسته‌ها و مهارتتان در این مباحث با یک تیر دو نشان را زده اید.

در نهایت آرزوی بهترین‌‌ها را برای شما عزیزان دارم.

#کانون فرهنگی آموزش قلم‌چی

#حمیده ترابیپاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب