برنامه‌ریزی برای موفقیت در کنکور (تکنیک)

درس خواندن هم مانند هر کاری دیگری نیاز به تکنیک دارد. مراحل مطالعه برای تمام درس‌ها یکسان است اما روش مطالعه کمی فرق می‌کند.

برنامه‌ریزی برای موفقیت در کنکور (تکنیک)

درس خواندن هم مانند هر کاری دیگری نیاز به تکنیک دارد. مراحل مطالعه برای تمام درس‌ها یکسان است اما روش مطالعه کمی فرق می‌کند. برای مثال ممکن است روشی که برای مطالعه‌ی فیزیک اجرا می‌شود در مورد عربی کاربرد چندانی نداشته باشد. همه‌ی مراحل مطالعه، از کلی خوانی و پیش‌خوانی گرفته تا حل تمرین و تست و حتی مرور، باید با چاشنی تکنیک همراه شود تا نتیجه‌بخش باشد. روش مطالعه‌ی موفق هر درس را خود دانش‌آموز کشف می‌کند که البته می‌تواند از روش‌های برترها هم کمک بگیرد. علاوه بر مطالعه، تست زدن، مرور کردن، مدیریت زمان و حتی مدیریت اراده هم نیاز به تکنیک دارد.

اجرای تکنیک‌های × و - و نشان‌دار کردن تست‌ها و تمرین تکنیک زمان‌های نقصانی چه در منزل و چه در آزمون، باعث می‌شود دانش‌آموز تبدیل به یک کنکوری تکنیکی شود. اگر تکنیک‌ها به‌طور مستمر تمرین و اجرا شود، معجزه می‌کند و قدم‌های به‌سوی موفقیت هم محکم‌تر و هدفمندتر می‌شود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب