انتشار اطلاعات جدید از نسل بعدی هدست Daydream VR گوگل

به تازگی گزارش شده که قرار است گوگل در مراسم رونمایی موبایل پیکسل 2 در دوازدهم مهر سال جاری، نسخه جدید هدست واقعیت مجازی «Daydream» را نیز معرفی نماید. در این گزارش همچنی

انتشار اطلاعات جدید از نسل بعدی هدست Daydream VR گوگل

به تازگی گزارش شده که قرار است گوگل در مراسم رونمایی موبایل پیکسل 2 در دوازدهم مهر سال جاری، نسخه جدید هدست واقعیت مجازی «Daydream» را نیز معرفی نماید. در این گزارش همچنین قیمت احتمالی و رنگ های این محصول مشخص شده است.

هدست جدید قرار است در سه رنگ مشکی، خاکستری و گلبهی عرضه شوند

همان طور که در تصاویر مشخص است، رنگ های هدست جدید مشکی، خاکستری و گلبهی خواهد بود. همچنین کیفیت ساخت این دستگاه نسبت به نسل قبلی، بهتر به نظر می رسد و گمان می رود جنس آن پلاستیک باشد؛ در حالی که در نسل قبلی از پارچه استفاده شده بود.

پیش از این گوگل اعلام کرده بود که 11 اسمارت فون با هدست ساخت این شرکت سازگار هستند؛ ولی تنها نام 8 عدد از این موبایل ها اعلام شده بود: پیکسل های گوگل، گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، موتو زد موتورولا، میت 9 پرو (و میت 9 پورشه دیزاین) هوآوی، اکسون 7 زد تی ای و زن فون AR ایسوس. به نظر می رسد نام سه اسمارت فون تکمیل کننده این لیست در مراسم پیش رو اعلام شود.

قرار است قیمت Daydream جدید 99 دلار باشد. لازم به ذکر است که نسخه قبلی این گجت در حال حاضر با قیمت 79 دلار به فروش می رسد. از سوی دیگر هنوز مشخصات فنی آن مشخص نشده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب