قفل هوشمند، باز بودن در را خبر می‌دهد

یک استارت آپ قفل هوشمندی ساخته که با اتصال به وای فای خانه به طور اتوماتیک باز یا بسته می‌شود. همچنین اگر در باز بماند به کاربر خود هشدار می‌دهد.

قفل هوشمند، باز بودن در را خبر می‌دهد

خبرگزاری مهر - شیوا سعیدی قوی اندام: یک استارت آپ قفل هوشمندی ساخته که با اتصال به وای فای خانه به طور اتوماتیک باز یا بسته می شود. همچنین اگر در باز بماند به کاربر خود هشدار می دهد.قفل هوشمند، باز بودن در را خبر می‌دهد

به نقل از نیواطلس، در سال ۲۰۱۳ میلادی استارت آپ August در حوزه امنیتی قفل های هوشمندی ساخت که با نزدیک شدن آیفون صاحبخانه در را باز می کرد.

این شرکت اکنون نسل جدیدی از  قفل های هوشمند را ساخته  که از دستیارهای صوتی  هوشمند مانند الکسا و سیری پشتیبانی می کنند و همچنین دارای حسگری است که اگر در قفل نشده باشد، به کاربر هشدار می دهد.

قفل هوشمند، باز بودن در را خبر می‌دهد

این قفل های هوشمند به بخش داخلی در نصب می شوند و ظاهر خارجی در تغییر نمی کند. به این ترتیب کاربر می تواند از موبایل خود به عنوان کلید استفاده کند. همچنین هنگامیکه موبایل کاربر در جیبش باشد و از خانه خارج شود، در اتوماتیک قفل می شود و هنگام بازگشت او باز می شود.

همچنین حسگری به نام DoorSense در آن وجود دارد که درست بسته شدن در را ردیابی کرده و از طریق موبایل به کاربر هشدار می دهد.

یک نسخه از این نسل جدید که August Smart Lock Pro نام گرفته به وای فای خانه متصل می شود و کاربر می تواند از راه دور در خانه اش را باز و بسته کند.

این قفل ها با دستیارهای صوتی مانند آمازون و آلکسا همخوانی دارند.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24