چهار گلی که از رونالدو گرفتند

محرومیت چهار جلسه‌ای مهاجم رئال مادرید باعث شد او چهار گل را از دست بدهد.

چهار گلی که از رونالدو گرفتند

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، کریستیانو رونالدو پس از پشت سر گذاشتن چهار جلسه محرومیتش می‌تواند بامداد پنج‌شنبه برابر رئال بتیس بازی کند. این نخستین بازی مهاجم رئال مادرید در این فصل لالیگا است. او مشتاق گلزنی است و تاکنون در دیگر رقابت‌ها سه بار دروازه‌ حریفان را باز کرده است. رونالدو در سه بازی این گل‌ها را به ثمر رساند. با این حال ستاره پرتغالی تاکنون چهار گل را از دست داده است. او زمانی که بازیکن مادرید شد میانگین ۶.۹ گل را در هشت بازی رسمی به ثبت رساند. محرومیت رونالدو باعث شد او چهار گل را از دست بدهد.

آمار گلزنی مهاجم پرتغالی در شروع فصل‌ها برای رئال مادرید نامتعادل است. بهترین آمارش (هشت بازی رسمی) در فصل ۱۶ – ۲۰۱۵ رقم خورد که توانست ۱۰ گل به ثمر برساند. او در هفته‌ دوم برابر ‌اسپانیول پنج گل به ثمر رساند. رونالدو در نخستین فصل حضورش (۱۰ – ۲۰۰۹) ۹ بار گلزنی کرد و در فصل ۱۲ – ۲۰۱۱ و ۱۵ – ۲۰۱۴ توانست هشت گل به ثمر برساند.

مهاجم پرتغالی فصل گذشته را با آسیب‌دیدگی‌ شروع کرد و تنها توانست دو گل به ثمر برساند. با این حال توانست در دور پایانی لیگ قهرمانان اروپا ( پنج گل به مانوئل نویر، دو گل به یان اوبلاک و سه گل به جان‌لویجی بوفون) ۱۰ بار دروازه‌ حریفان را باز کند. محرومیت رونالدو با توجه به پایان فوق‌العاده‌اش در فصل گذشته در آمار گلزنی‌اش کاملا تاثیرگذار بوده است.

لالیگا

بامداد پنج‌شنبه لالیگا برای ستاره پرتغالی شروع می‌شود. او در هشت فصل حضورش در این رقابت‌ها در چهار هفته‌ توانست میانگین ۳.۱ گل را به ثبت برساند.

بهترین رکورد این بازیکن به فصل ۱۰ – ۲۰۰۹ بر می‌گردد که توانست پنج بار گلزنی کند. او در فصل ۱۵ – ۲۰۱۴ این رکورد را تکرار کرد و یک فصل بعد نیز چنین اتفاقی رخ داد.

منبع :پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب