آماده‌ی کنکور بعدی شوید!

قطعاً آن‌ها که بنا بر شرایطی قبول نشده‌اند، با برنامه‌ریزی دقیق و تجربه‌ی سال قبل، بهتر و قوی‌تر از قبل برای کنکور 97 آماده خواهند شد.

آماده‌ی کنکور بعدی شوید!

حتماً برای انتخاب رشته‌ای مناسب و دقیق، تمام عوامل مؤثر اعم از علاقه، امکان شغلی، دانشگاه، شهریه، هزینه‌های تحصیل، رشته تحصیلی و غیره را در نظر خواهید گرفت و حتم از مشاوره‌ی والدین و مشاوران خبره استفاده خواهید کرد اما بیایید کمی فراتر برویم. بیایید برای کنکور بعدی برنامه بریزیم! و از همین حالا به مقطع تحصیلی بعدی چشم بدوزیم!

بالاخره شهریور خواهد رسید و نتایج اعلام خواهد شد. قبول‌شده‌ها راهی دانشگاه می‌شوند و بعضی‌ها باید تلاشی دوباره را با کوله باری از تجربه آغاز کنند. اما همه‌ی شما برنامه‌ای بودن را از کانون یاد گرفته‌اید و همه و همه باید برای کنکور بعدی تلاش کنید، نه‌فقط قبول نشده‌ها...

قطعاً آن‌ها که بنا بر شرایطی قبول نشده‌اند، با برنامه‌ریزی دقیق و تجربه‌ی سال قبل، بهتر و قوی‌تر از قبل برای کنکور 97 آماده خواهند شد. ولی قبول‌شده‌ها باید طوری درس بخوانند که به‌محض اتمام تحصیلات دانشگاهی، در کنکور مقطع بعدی شرکت کرده و تحصیل در مقطع بعدی را شروع کنند.

تا مدارج بالای علمی راهی نیست! شما یک‌بار از سد کنکور گذشته‌اید. از همین حالا به فکر باشید. تصمیم بگیرید و مصمم باشید بهتر از قبل در دانشگاه درس بخوانید، خودتان را مجهز به مهارت‌ها و توانایی‌های خاص رشته‌ی خودتان کنید و از فضای باز دانشگاه برای تقویت بنیه علمی‌تان نهایت استفاده را ببرید. به‌این‌ترتیب، مجهز به بال‌هایی برای پرواز خواهید شد و شاید اگر در زمینه‌ی تحصیلی‌تان بهترین باشید، مهم‌ترین دستاوردتان این باشد که نگران آینده شغلی‌تان نخواهید بود. این پیشنهاد را به‌عنوان کسی می‌گویم که مقاطع مختلف تحصیلی را پشت سر گذاشته و سال‌ها تجربه‌ی کار دارد...

بیایید متوقف نشویم، تا انتها برویم و در هر جا که هستیم بهترین باشیم...پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب