آتش‌بس مطالعاتی در پایان شهریور

یکی از فرصت‌های استثنایی در سال کنکورت نیمه‌ی پایانی شهریور است،که درواقع اکثر مدارسی هم که از تابستان شروع شده‌اند کارشان را برای حداقل دو هفته متوقف می‌کنند.

آتش‌بس مطالعاتی در پایان شهریور

واژه‌ی آتش‌بس را که می‌شنویم یاد تقویت قوا می‌افتیم و شروع جنگی دوباره... این مدت متن‌ها و مقاله‌های زیادی با مضمون "اره‌ات را تیز کن!" و یا "پایه‌های ساختمانت را محکم بساز" خوانده‌ای! کماکان در حال جنگیدن هستی تا در آینده بتوانی با اندوخته‌ی تابستانت خوش بدرخشی. 

یکی از فرصت‌های استثنایی در سال کنکورت نیمه‌ی پایانی شهریور است،که درواقع اکثر مدارسی هم که از تابستان شروع شده‌اند کارشان را برای حداقل دو هفته متوقف می‌کنند و اینجاست که در این آتش‌بس مطالعاتی باید تا می‌توانی سعی کنی مطالبی را که خوانده‌ای تثبیت کنی و مطالبی را که طبق نقشه باید می‌خواندی ولی هنوز فرصت نشده، به مجموع خوانده‌هایت اضافه کنی. 

هرگز به فکر استراحت در آتش‌بس نباش. چون در این صورت کسانی که با قانون "اگر می‌خواهید موفق شوید درجایی که همه متوقف شده‌اند گاز بدهید" آشنا هستند از شما پیشی می‌گیرند به‌طوری‌که جبران آن در آینده بسیار سخت خواهد بود. انتخاب با توست.پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب