این لباس کودک کوچک نمی‌شود

یک طراح انگلیسی لباسی برای کودکان طراحی کرده است که قابل شست‌وشو و ضدباد و باران است. این لباس همراه با بزرگ شدن کودک قابل استفاده است و ....

این لباس کودک کوچک نمی‌شود

 یک طراح انگلیسی لباسی برای کودکان طراحی کرده است که قابل شست‌وشو و ضدباد و باران است. این لباس همراه با بزرگ شدن کودک قابل استفاده است و هنگام کش آمدن از ضخامت آن کم نمی‌شود.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر آنا از مهر، خرید لباس برای کودکان کار مشکلی است زیرا این لباس‌ها پس از یک بار شست‌وشو دیگر مناسب او نخواهند بود. اکنون نوعی از لباس هوشمند برای کودکان تولید شده است که مشکل را برطرف می‌کند. لباس مذکور که Petit Pliنام گرفته برنده جایزه جیمز دایسون شده و قرار است به زودی وارد بازار شود.

ریان ماریو یاسین، مخترع این لباس، یک مهندس طراحی است که آن را برای کودکان چهار تا ۳۶ ماهه ساخته است. این لباس قابل شست‌وشو، ضدباران و ضدباد است. در این لباس یک ساختار افزایشی (ساختاری که به بزرگ‌تر شدن اندازه لباس کمک می‌کند) قرار داده شده است.

به عبارت دیگر از مواد مصنوعی برای تولید لباس‌هایی استفاده شده است که هنگام کشیده شدن ضخیم‌تر می‌شوند. از این نوع ماده در لباس‌های زرهی نیز استفاده می‌شود.

این لباس کودک کوچک نمی‌شود


منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24