تابستان برای برترها

تابستان برای دانش‌آموزان سخت‌کوش شروع زودهنگام نیست، بلکه یک شروع به‌موقع است.

تابستان برای برترها

تابستان برای دانش‌آموزان سخت‌کوش شروع زودهنگام نیست، بلکه یک شروع به‌موقع است. مزایای مطالعه در تابستان برای تمام پایه‌ها و تمام دانش‌آموزان با هر وضعیت تحصیلی مهم و ضروری است. فقط گاهی یک دلیل در مقطع زمانی خاصی پررنگ‌تر می‌شود:

  • کنکوری‌ها و کتاب زرد عمومی: تابستان به لحاظ فراغت زمانی بازه‌ی مناسبی برای تمرکز روی درس‌های عمومی است. مطالعه و تست‌زنی از کتاب زرد عمومی باعث تیپ‌شناسی سؤالات می‌شود و دانش‌آموز می‌تواند با شناخت صحیح آن‌ها و با انتخاب روش مطالعه‌ی مناسب به مطالعه‌ی خود سمت‌وسو دهد.

  • ششمی‌ها و نهمی‌ها: با توجه به این‌که در انتهای سال باید در آزمون ورودی مدارس نمونه‌دولتی و تیزهوشان شرکت کنید، شروع از تابستان علاوه بر افزایش تسلط بر درس‌ها باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و شما می‌توانید این زمان را به تست‌زنی و حل تمرین اضافه اختصاص دهید.

  • یازدهمی‌ها در یک پایه‌ی جدید: جدید بودن پایه‌ی یازدهم ضرورت پیش‌خوانی درس‌ها را دوچندان می‌کند. آشنایی با درس‌ها حتی در حد مقدماتی باعث می‌شود در طول سال با یک پیش‌زمینه و آمادگی در کلاس درس حاضر شوید که این کار هم بر میزان یادگیری تأثیر دارد و هم بر اعتمادبه‌نفس.

به یاد داشته باشید برای درس‌های نگاه به آینده مطالعه‌ی تشریحی اولویت دارد.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24