حساب هر روز را داشته باش

حساب هر روز را جدا نگه دار. امروز فقط امروز است و ربطی به دیروز و فردا ندارد. شور آینده را نداشته باش و غم گذشته را نخور. گذشته راه و چراغ روشنی برای آینده‌ی توست.

حساب هر روز را داشته باش

حساب هر روز را جدا نگه دار. امروز فقط امروز است و ربطی به دیروز و فردا ندارد. شور آینده را نداشته باش و غم گذشته را نخور. گذشته راه و چراغ روشنی برای آینده‌ی توست.

هر روز ۲۴ ساعت وقت داری. می‌توانی وقت خواب، استراحت، فرایض دینی و عوامل مخل مطالعه‌ات را از ۲۴ ساعت جدا کنی و مدت‌زمان مطالعه‌ات را بشناسی. آن‌چه تو را  به عقب برمی‌گرداند و باعث می‌شود وقت روزانه‌ات را از دست بدهی عوامل مخل مطالعه است. با تمرکز بر عوامل مخل مطالعه می‌توانی ساعت مطالعه‌ات را بالا ببری. آن‌چه تو را مدیریت می‌کند و می‌تواند عوامل مخل مطالعه‌ات را به ساعات مفید برای مطالعه تبدیل کند دفتر برنامه‌ریزی است. با اطلاعاتی که در آن می‌نویسی می‌توانی به ساعت مطالعه‌ی حقیقی خود برسی و به هدفت نزدیک و نزدیک‌تر شوی. صفحه‌ی 182 دفتر برنامه‌ریزی این ویژگی را دارد که همه‌ی هفته‌های خود را در یک نگاه ببینی. مرور ساعات مطالعه در هفته‌های گذشته باعث صعود و پیشرفت در هفته‌های آینده خواهد شد.

پایان هر هفته با تکمیل صفحه‌ی 182 و تکمیل جدول زیر می‌توانی خودت را مدیریت کنی و برای هفته‌ی بعد در دفتر برنامه‌ریزی‌ات تصمیم راهبردی بنویسی.

فعالیت‌های هفتگی

ساعت کل هفته‌ی اول

ساعت کل هفته‌ی دوم

مطالعهتستموبایلتلویزیونهنرورزشپایان هر هفته چه تحلیل و ارزیابی از وضعیت آموزشی خود داری؟

چند ساعت به دانش خود افزوده‌ای؟

چند ساعت کارهای باارزش ولی کم‌اهمیت داشته‌‌ای؟

هر هفته چند ساعت برای رسیدن به اهدافت تلاش می‌کنی؟پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب