حساب هر روز را داشته باش

حساب هر روز را جدا نگه دار. امروز فقط امروز است و ربطی به دیروز و فردا ندارد. شور آینده را نداشته باش و غم گذشته را نخور. گذشته راه و چراغ روشنی برای آینده‌ی توست.

حساب هر روز را داشته باش

حساب هر روز را جدا نگه دار. امروز فقط امروز است و ربطی به دیروز و فردا ندارد. شور آینده را نداشته باش و غم گذشته را نخور. گذشته راه و چراغ روشنی برای آینده‌ی توست.

هر روز ۲۴ ساعت وقت داری. می‌توانی وقت خواب، استراحت، فرایض دینی و عوامل مخل مطالعه‌ات را از ۲۴ ساعت جدا کنی و مدت‌زمان مطالعه‌ات را بشناسی. آن‌چه تو را  به عقب برمی‌گرداند و باعث می‌شود وقت روزانه‌ات را از دست بدهی عوامل مخل مطالعه است. با تمرکز بر عوامل مخل مطالعه می‌توانی ساعت مطالعه‌ات را بالا ببری. آن‌چه تو را مدیریت می‌کند و می‌تواند عوامل مخل مطالعه‌ات را به ساعات مفید برای مطالعه تبدیل کند دفتر برنامه‌ریزی است. با اطلاعاتی که در آن می‌نویسی می‌توانی به ساعت مطالعه‌ی حقیقی خود برسی و به هدفت نزدیک و نزدیک‌تر شوی. صفحه‌ی 182 دفتر برنامه‌ریزی این ویژگی را دارد که همه‌ی هفته‌های خود را در یک نگاه ببینی. مرور ساعات مطالعه در هفته‌های گذشته باعث صعود و پیشرفت در هفته‌های آینده خواهد شد.

پایان هر هفته با تکمیل صفحه‌ی 182 و تکمیل جدول زیر می‌توانی خودت را مدیریت کنی و برای هفته‌ی بعد در دفتر برنامه‌ریزی‌ات تصمیم راهبردی بنویسی.

فعالیت‌های هفتگی

ساعت کل هفته‌ی اول

ساعت کل هفته‌ی دوم

مطالعهتستموبایلتلویزیونهنرورزشپایان هر هفته چه تحلیل و ارزیابی از وضعیت آموزشی خود داری؟

چند ساعت به دانش خود افزوده‌ای؟

چند ساعت کارهای باارزش ولی کم‌اهمیت داشته‌‌ای؟

هر هفته چند ساعت برای رسیدن به اهدافت تلاش می‌کنی؟

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
کلاس های آنلاین اردوی نوروزی 97