مقطع حساس یازدهم با کتاب تابستان

مقطع یازدهم یکی از اصلی‌ترین مقاطعی است که امسال وارد آن خواهید شد؛ مقطعی مهم و حساس. مهم به لحاظ اهمیت در کنکور و حساس به لحاظ پیش رو داشتن امتحانات نهایی.

مقطع حساس یازدهم با کتاب تابستان

مقطع یازدهم یکی از اصلی‌ترین مقاطعی است که امسال وارد آن خواهید شد؛ مقطعی مهم و حساس. مهم به لحاظ اهمیت در کنکور و حساس به لحاظ پیش رو داشتن امتحانات نهایی. در این مقطع انتخاب منبع برای شروع در تابستان کاری دشوار است؛ اما در کانون  این مشکل برای شما رفع شده است. دو منبع اصلی دارید که می‌توانید با خیال آسوده به آن‌ها تکیه کنید و تا قبل از آمدن کتاب درسی نیازتان را برطرف کنید.

کتاب تابستان با درس‌نامه‌ی قوی و پوشش دادن سؤالات در دو بخش نگاه به گذشته و نگاه به آینده و مهم‌تر از همه داشتن پاسخ‌نامه، نیمی از مشکلات شما را حل کرده است. در کنار آن نیار به یک منبع دیگر برای تثبیت آموخته‌های خود دارید که کتاب 500 سؤال برگزیده شما را در این زمینه یاری می‌کند. با یک نگاه می‌توانید مباحث اصلی درس‌ها را بشناسید و طبق درس‌نامه‌ی جامعی که دارد گام‌به‌گام با محتوای اصلی کتاب درسی جلو بروید و مثال‌های متنوع‌تری را ببینید. علاوه بر آن در هر بخش، سؤالات امتحان نهایی مربوط به آن را قرار داده‌ایم تا با سبک سؤالات نهایی نیز آشنا شوید. سؤالات تستی هر درس شامل سؤالات کنکورهای سراسری داخل و خارج و آزمون‌های کانون است که از سطح ساده به دشوار طراحی شده است. با خیال آسوده این منبع را انتخاب کنید و از تابستان لذت ببرید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب