لوح آزمون، بهترین منبع برای جمع‌بندی آزمون‌ها

برخی از دانش‌آموزان بدون توجه به این مرحله (جمع‌بندی) به سراغ آزمون می‌روند و همیشه گلایه از فراموشی در جلسه‌ی آزمون دارند.

لوح آزمون، بهترین منبع برای جمع‌بندی آزمون‌ها

بعضی از دانش‌آموزان تلاش خوبی برای آماده شدن برای آزمون‌ها دارند و مطابق با برنامه‌ی راهبردی طی دو هفته به مطالعه‌ی درس‌ها می‌پردازند. این دانش‌آموزان از مراحل مطالعه، قسمت‌های ادراک و تثبیت و تسلط را با کمک استفاده از منابع و شرکت در کلاس‌ها، به‌خوبی انجام می‌دهند ولی در آزمون‌ها نتایج دلخواه نمی‌گیرند.

مشکل این دانش‌آموزان در مرحله‌ی چهارم از مراحل مطالعه یعنی جمع‌بندی است. جمع‌بندی مهم‌ترین قسمت از مراحل مطالعه برای رسیدن به مرحله‌ی پنجم یا ارزیابی خوانده‌ها (آزمون) است.

برخی از دانش‌آموزان بدون توجه به این مرحله (جمع‌بندی) به سراغ آزمون می‌روند و همیشه گلایه از فراموشی در جلسه‌ی آزمون دارند. کانون فرهنگی آموزش برای حل مشکل این مرحله از مراحل مطالعه به کمک شرکت رهپویان دانش و اندیشه محصولی به نام لوح آزمون تهیه کرده که منطبق با برنامه‌ی راهبردی است و می‌توان در عرض چند ساعت اکثر درس‌های امتحانی را با بیان نکات مهم و حل چند تست آموزشی مرور کرد. لوح آزمون مانند کتاب جمع‌بندی است و برای هر دانش‌آموز با هر ترازی می‌تواند مفید باشد.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24