انتخاب واحد همگام با اولیا

انتخاب واحد، مهم‌ترین جهت‌دهنده‌ی مطالعات تابستانی شما در بخش شخصی‌سازی برنامه‌ی راهبردی تابستان است.

انتخاب واحد همگام با اولیا

انتخاب واحد، مهم‌ترین جهت‌دهنده‌ی مطالعات تابستانی شما در بخش شخصی‌سازی برنامه‌ی راهبردی تابستان است. بدون شک تا این لحظه اطلاعات سودمندی از منطق برنامه‌ی راهبردی و شرایط انتخاب درس‌ها به دست آورده‌اید اما آیا به نقش اولیا و پشتیبان در این زمینه فکر کرده‌اید؟ این ناظرهای بیرونی دلسوز چه‌قدر می‌توانند در این انتخاب واحد مهم به شما کمک کنند؟

در تمام زمینه‌های تحصیلی در طول یک سال، از پروژه‌ی تابستان تا پروژه‌ی جمع‌بندی در بهار سال آینده، همراهی اولیا نویدبخش پیشرفت و شکوفایی است. در بحث انتخاب واحد تابستان که یکی از مهم‌ترین بحث‌های پروژه‌ی تابستان است می‌توانیم روی حمایت و همراهی اولیا حساب کنیم.

  • بحث و تبادل نظر در مورد کلاس‌هایی که در تابستان شرکت خواهید کرد.

  • کتاب‌ها و منابعی که برای پیش‌خوانی تهیه خواهید کرد.

  • هماهنگی با برنامه‌ی راهبردی و نوع شرکت در آزمون‌ها که قطعاً اولویت شما با شرکت در همه‌ی آزمون‌ها خواهد بود.

  • انتخاب‌های اولیه‌ی شما و میزان هماهنگی این انتخاب‌ها با انتخاب‌های اولیا

این‌ها تعدادی از بحث‌های مفیدی است که در زمان انتخاب واحد برای مطرح شدن در جمع صمیمانه و خانوادگی‌تان پیشنهاد می‌شود. افزایش دامنه‌ی مشاوره و مباحثه برای این تصمیم‌گیری به شما کمک می‌کند پس از تسلط بر تمام گزینه‌ها، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. نظر اولیا، نظر ناظری دلسوز و قابل اعتماد با توجه به توانایی‌های شماست.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب