معرفی نوآوری‌های صنعت سنگ با برگزاری یک فستیوال

فستیوال نوآوری‌های صنعت سنگ به همت مرکز فن‌بازار ملی ایران و همکاری شرکت فرابورس ایران در شهریورماه جاری برگزار می‌شود.

معرفی نوآوری‌های صنعت سنگ با برگزاری یک فستیوال

به گزارش ایسنا، مهندس قنبرپور، رییس مرکز فن بازار ملی ایران با اشاره به برگزاری 7 فستیوال تخصصی عرضه نوآوری درحوزه‌های صنعتی و کاربردی مختلف،‌ گفت: با توجه به ظرفیت بالای کشور در حوزه صنعت سنگ، هشتمین فستیوال این مرکز در این زمینه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برای این منظور پس از چند مرحله دریافت و غربال نوآوری‌ها، فستیوال نوآوری‌های صنعت سنگ روز 27 شهریورماه برگزار خواهد شد.

قنبرپور نوآوری و فناوری‌های جدید را یکی از مزیت‌های مهم رقابتی برای بنگاه‌ها دانست و ادامه داد: مرکز فن‌بازار ملی ایران به عنوان بسترساز توسعه تبادلات فناوری کشور ایجاد زمینه برای تجاری ‌سازی این نوآوری‌ها از طریق فروش و یا جذب سرمایه‌گذار را در دستور کار خود قرار داده ‌است.

رییس مرکز فن بازار ملی ایران یکی از این بسترها را بازار دارایی فکری عنوان کرد و یادآور شد: بازار دارایی‌های فکری با هدف کمک به فروش و جذب سرمایه‌ برای دارایی‌های فکری ثبت‌ شده کشور در بستر امن و مطمئن بورس با همکاری سازمان بورس و شرکت فرابورس ایران و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تأسیس شده است و فستیوال‌های عرضه نوآوری با هدف توسعه تبادلات در این بستر طرح‌ریزی شده است.

به گفته وی، بیش از 70 نوآوری برای عرضه در فستیوال سنگ اعلام آمادگی کرده‌اند که بعد از چند مرحله ارزیابی و غربالگری، 8 نوآوری منتخب در روز رویداد برای مخاطبان به صورت حضوری ارائه می‌شود.

قنبرپور خاطرنشان کرد: انعقاد 16 قرارداد سرمایه‌گذاری روی اختراعات به ارزش بیش از 140 میلیارد ریال از نتایج برگزاری این رویدادها بوده و 5 قرارداد سرمایه‌گذاری دیگر نیز در حال انعقاد است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب