سانچس به شرایط بازی رسید

بازیکن شیلیایی آرسنال به شرایط بازی رسیده است و می‌تواند تیمش را در دیدار برابر لیورپول همراهی کند.

سانچس به شرایط بازی رسید


به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، آرسنال در هفته سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس بازی بسیار حساسی پیش رو دارد و باید یکشنبه هفته آینده برابر لیورپول به میدان رود.
الکسیس سانچس دو بازی قبلی آرسنال را به خاطر آسیب دیدگی از دست داد اما به نظر می رسد که این بازیکن به شرایط بازی رسیده است و می تواند در دیدار برابر آرسنال به میدان رود.
آرسن ونگر سرمربی توپچی های لندن از آمادگی سانچس برای بازگشت به میادین سخن به میان آورد و گفت: سانچس آماده بازی شده و با نهایت تمرکز در حال تمرین کردن است. او دوست دارد تنها به فوتبال فکر کند و به سر و صدای رسانه ها توجه ای نداشته باشد.
ونگر درباره این سوال که آیا در  دیدار برابر لیورپول از سانچس استفاده خواهد کرد، اینگونه پاسخ داد: هنوز تصمیمی در این باره نگرفته ام اما به احتمال خیلی او بازی خواهد کرد.
آرسنال در دو دیدار قبلی خود یک پیروزی و یک تساوی به دست آورده است و سخت به سه امتیاز دیدار برابر لیورپول نیاز دارد این درحالی است که لیورپول یک تساوی و یک پیروزی را کسب کرده است. دو تیم اگر می خواهند که در فصل جاری رقابت های لیگ جزیره شانسی برای کسب عنوان قهرمانی داشته باشند باید در این دیدار حساس سه امتیاز را به دست آورند.

منبع :پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب