ال جی V30 و قابلیت جدیدی در زمینه بازخوردهای لمسی

کمتر از دو هفته تا رونمایی رسمی از پرچمدار جدید ال جی V30 باقی مانده است. با این حال، با توجه به خبرها و شایعاتی که تاکنون پیرامون این محصول شنیده ایم، انتظار چندانی از آ

ال جی V30  و قابلیت جدیدی در زمینه بازخوردهای لمسی

کمتر از دو هفته تا رونمایی رسمی از پرچمدار جدید ال جی V30 باقی مانده است. با این حال، با توجه به خبرها و شایعاتی که تاکنون پیرامون این محصول شنیده ایم، انتظار چندانی از آن نمی رود و بعید است که بتواند موجب شگفتی کاربران شود. در واقع، تنها ویژگی جدیدی که شاهد ارائه آن در این گوشی خواهیم بود، قابلیت بازخوردهای لمسی جدید است.


این ویژگی توسط شرکت Immersion در اختیار ال جی قرار گرفته است. اگر به یاد داشته باشید، این شرکت در سال 2016 از اپل شکایت کرد. این شرکت مدعی بود اپل ایده فناوری لمس سه بعدی را به طور غیر قانونی بکار برده است.


یکی از مدیران ارشد این شرکت در مصاحبه ای که به تازگی انجام داده توضیحاتی را پیرامون این قابلیت ارائه کرده است. در همین راستا، گفته شده که برای مثال در صورتی که با دوربین گوشی عکاسی کنید، زیر انگشت های خود حسی شبیه به فشردن دکمه عکاسی در دوربین های DSLR خواهید داشت. یا هنگامی که تنظیمات دوربین را تغییر می دهد، احساس می کنید با دکمه فیزیکی روی دوربین در حال تنظیم نور و کنتراست دلخواه تان هستید. اگر از یک صفحه به صفحه دیگر بروید یا نوتیفیکشنی را پاک کنید، لرزش هایی مرتبط با جهت حرکت انگشت های خود احساس خواهید کرد.


به هر ترتیب، باید منتظر بود و دید که این مزیت، تا چه اندازه می تواند نظر مثبت مشتریان را برای خرید گوشی ال جی V30 جلب کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب