درخشش بورسیه‌ها در آزمون 96 تیزهوشان و نمونه دولتی

بنیاد قلم چی موفقیت 859 دانش آموز بورسیه در آزمون تیزهوشان و 2724 دانش آموز بورسیه در آزمون نمونه دولتی را در کارنامه امسال خود ثبت کرد.

درخشش بورسیه‌ها در آزمون 96 تیزهوشان و نمونه دولتی

بنیاد قلم چی موفقیت 859 دانش آموز بورسیه در آزمون تیزهوشان و 2724 دانش آموز بورسیه در آزمون نمونه دولتی را در کارنامه امسال خود ثبت کرد.


به گزارش روابط عمومی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام)، از سال 92 در راستای پیشرفت تحصیلی دانش آموزان، بنیاد تمرکز ویژه ای نیز بر دانش آموزان تراز بالای علاقه مند به شرکت در آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی داشته است.

به گفته مریم خان محمدی مسئول هماهنگی تیزهوشان دبستان و راهنمایی دختر مناطق تهران، تیزهوشان بنیاد شامل سه گروه دانش آموزان عادی، بورسیه و حکمت است که تیزهوشان بورسیه نیز همانند دو گروه دیگر (حکمت و عادی) شرایط یکسانی به منظور بهره مندی از خدمات و برنامه ریزی های آموزشی بنیاد قلم چی دارند.

وی اظهار داشت: با توجه به تمرکز تیزهوشان بر آزمون ها، بنیاد با برگزاری جلسات ویژه تیزهوشان، بررسی کتب مورد استفاده دانش آموزان و تکمیل منابع درسی توسط مدیران برای ارائه به آن ها، در راستای کسب موفقیت این دانش آموزان در آزمون تیزهوشان و همراهی خوب آن ها، فعالیت های ارزنده ای انجام می دهد.

خان محمدی خاطرنشان کرد: همواره بر پشتیبانی دانش آموزان و برگزاری کلاس های رفع اشکال برای آن ها تاکید داشته ایم.

بابک امینی پناه، مسئول تیزهوشان پسر مناطق تهران نیز در این باره گفت: از جمله کارهای مهم بنیاد در خصوص تیزهوشان، افزایش پشتیبان های علمی عیار بالای تدریس در پایه ششم و نهم و برگزاری باکیفیت کلاس های رفع اشکال در آستانه آزمون های تیزهوشان است.

به گفته وی: بنیاد در همراهی دانش آموزان پذیرفته شده در آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی، تغییر روند کلیدی با رشد 7 درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.

وی افزود: استمرار حضور پذیرفته شدگان تیزهوشان و نمونه دولتی در بنیاد (به دلیل اهمیت فرآیند درس خواندن، آشنایی دانش آموز با موضوع فراشناخت، پیوستگی شرکت در آزمون ها و تراز درسی) از اهمیت فراوانی برخوردار است.

زهرا علومی مسئول بورسیه در این خصوص گفت: همه ساله بنیاد در مردادماه، پس از اعلام نتایج آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی، به تولید ویژه نامه، برگزاری جشن های دختر و پسر، تقدیر از تیزهوشان و اعطاء لوح، دعوت از اولیاء و اهداء جوایز می پردازد که امسال نیز این رویداد با حضور دانش آموزان و اولیاء شان برگزار شد.

وی اظهار داشت: تعداد کل دانش آموزان تحت پوشش بورسیه بنیاد که در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی امسال شرکت کرده اند 23 هزار و 119 نفر بوده است که از این تعداد 859 نفر در آزمون تیزهوشان و 2724 نفر در آزمون نمونه دولتی پذیرفته شده اند.

علومی افزود: به تفکیک در مقطع نهم 564 نفر در آزمون تیزهوشان و 1833 نفر در آزمون نمونه دولتی و در مقطع ششم 295 نفر در آزمون تیزهوشان و 891 نفر در آزمون نمونه دولتی قبول شده اند.منبع :پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب