تازه‌ترین خبرها از زمان عرضه گلکسی نوت 8 سامسونگ

همانطور که طی روزهای اخیر خبردار شده اید، مراسم رونمایی از گوشی هوشمند گلکسی نوت 8 سامسونگ به زودی برگزار خواهد شد. اما شاید برای شما هم سوال باشد که عرضه این گوشی در باز

تازه‌ترین خبرها از زمان عرضه گلکسی نوت 8 سامسونگ

همانطور که طی روزهای اخیر خبردار شده اید، مراسم رونمایی از گوشی هوشمند گلکسی نوت 8 سامسونگ به زودی برگزار خواهد شد. اما شاید برای شما هم سوال باشد که عرضه این گوشی در بازار از چه زمانی آغاز می شود.
برخی از شنیده ها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد عرضه نوت 8 را از فردای رونمایی شروع کند. اما از سوی دیگر، حساب کاربری ایوان بلاس که همواره به انتشار خبرهای موثق شهرت داشته خبر از آغاز عرضه نوت 8 در بازار از تاریخ پانزدهم سپتامبر (بیست و چهارم شهریور) داده است.


این خبر که از سوی بلاس منتشر شده با شایعات پیشین مبنی بر زمان عرضه نوت 8 همخوانی دارد. بر همین اساس، فاصله بین رونمایی تا عرضه این گوشی به پیش خرید آن توسط مشتریان اختصاص خواهد داشت و کاربران فرصت کافی برای ثبت سفارش خود در اختیار دارند. با این حال، خبرهای پیشین در کره جنوبی انتشار یافته بودند و به همین علت مطمئن نبودیم که زمان عرضه جهانی این گوشی نیز همان پانزده سپتامبر است یا خیر.


اما با توجه به اینکه سیاست سامسونگ همیشه این بوده که عرضه گوشی های رده بالای خود را به طور همزمان هم در کره جنوبی و هم در سایر نقاط جهان انجام می داده، حدس زدن اینکه تاریخ 15 سپتامبر برای عرضه جهانی نوت 8 در نظر گرفته شده چندان سخت نیست. بلاس چندی پیش گفته بود که پیش خرید نوت 8 از دوم شهریور آغاز می شود.


پیش بینی می شود که نوت 8 سامسونگ برای افرادی که نسبت به پیش خرید آن اقدام کنند، همراه با کارت حافظه 256 گیگابایتی و یکی از دستگاه های شارژر بی سیم یا دوربین 360 درجه ارسال می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب